עוברים דירה

נעבור את זה יחד

סריקת תמונות

עוברים דירה? זה הזמן לסרוק את התמונות והמסמכים

סריקת תמונותמעבר דירה כולל פינוי שלה. כל מי שעבר דירה בעבר והיה צריך לפנות אותה יודע שמדובר במטלה מעיקה מאוד. אולי יש מובילים שייקחו הכל מהדירה הישנה לדירה החדשה, אבל את כל הסידור בארגזים והמיון של כל החפצים אנחנו צריכים לעשות לבד.

בזמן הזה של מיון החפצים, רובנו נתקלים בשלל מסמכים ותמונות ששכחנו מקיומם, אך לא מכיוון שהם לא חשובים. יותר מזה, הרבה מהמסמכים הם כאלו שרצוי לשמור עליהם, ובאשר לתמונות כמובן שמדובר בנכס משפחתי, ירושה של ממש.

אם אתם רוצים לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר, גם אם הם קצת הרוסים או דהויים, תוכלו לבצע סריקת תמונות ומסמכים באופן מקצועי.

סריקה עצמאית – יתרונות וחסרונות

ככלל, כל אחד יכול לסרוק לבדו תמונות ומסמכים, כל עוד יש לו סורק ומחשב אישי שניתן לחבר ביניהם. היתרון של סריקת תמונות ומסמכים באופן עצמאי הוא כמובן העלויות- בחינם לגמרי!

ומה החיסרון? במידה ויש ערימות של מסמכים או תמונות, הסריקה תימשך זמן רב, היות והסורק הביתי הפשוט אינו כמו זה שיש בתי עסק מקצועיים. אם כן, כאשר מדובר בכמויות גדולות, הסריקה העצמאית תהיה תהליך ארוך ומעיק.

עוד חסרון שחשוב לציין הוא איכות הסריקה. אם המסמכים או התמונות דהויים או אם הם קרועים, עם קמטים וכן הלאה, צריך גם לערוך ו"לשפץ" אותם אחרי הסריקה, ולשם כך צריך תוכנה מקצועית לעריכה (בפרט בשביל התמונות) ואת הידע להשתמש בה. אם אין לכם את התוכנות המתאימות ואת הידע הנדרש כדי להפיק מהן את המירב, התוצאה הסופית לא תהיה שווה את הזמן שאתם מקדישים עבור הסריקה.

סריקת תמונות ומסמכים בצורה מקצועית

החיסרון היחיד של סריקת מסמכים ותמונות בבית עסק המתמחה בזה הוא המחיר, אך התוצאה הסופית היא מעל ומעבר למצופה. שלא כמו סריקה באופן עצמאית, סריקה מקצועית תיתן לכם מסמכים ותמונות שירגישו כמעט כמו חדשים, בזכות היכולת לחדד את התמונות או הטקסטים, להחזיר למסמכים ולתמונות בעיקר חיים וצבע.

יש להוסיף כי סריקה מקצועית היא גם מהירה יותר ואינה דורשת בזבוז זמן מצד מי מכם שיש לו מסמכים ותמונות שצריכים סריקה. אתם מגיעים אל בית העסק הנבחר, משאירים את המסמכים והתמונות וחוזרים כעבור זמן מה כדי לקחת דיסק שעליו כל הקבצים סרוקים.

גיבוי הקבצים

מלבד הדיסק שאתם מקבלים מבית העסק, מומלץ לתת למסמכים ולתמונות גיבוי נוסף, למשל באתר אינטרנט, על זיכרון נייד, וכמובן על המחשב.

 

מאת: פיקס פיקסל (fix-pixel.co.il) שירותי סריקה מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

• June 29, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content