עוברים דירה

נעבור את זה יחד

עוברים דירה? מומלץ לנקות את הבית לפני המעבר

לפני שאנחנו מתחילים לענות על השאלה הזאת, חשבתם לרגע על איזו דירה אנחנו מדברים? הדירה שאתם עוברים ממנה או הדירה שאליה אתם עוברים? ובכן, התשובה היא שניהם. בכל הקשור לדירה שממנה אתם עוברים אין כל כך ספק, אנחנו דוגלים בחוק של – תחזירו את הדירה נקיה כפי שקיבלתם אותה – וסביר להניח שיש איפה לתקן ולנקות את הדירה לפני שאתם נפרדים ממנה לתמיד כדי שבעל הבית יהיה מרוצה וגם כמובן הדיירים שיבורו אחריכם.

אך לגבי הדירה החדשה זה קצת יותר מורכב. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם בודקים את הדירה מספיק פעמים לפני שאתם עוברים אליה ואתם בטח יודעים אם היא נקיה מספיק או לא, אבל אנחנו גם לוקחים בחשבון שמשפחות רבות, לפני שעוברות דירה, דואגות לשפץ או לצבוע את הדירה החדשה מהסיבה הפשוטה שזוהי הזדמנות נפלאה כשאין עוד רהיטים ואין להם צורך לפנות הדירה במיוחד לצורך השיפוצים כי אתם עדיין לא גרים בה. עם זאת, שיפוצים כאלו יכולים להיות מאוד מלכלכים.

קחו למשל דוגמא פשוטה, משפצים שהשאירו את הדירה המשופצת ולא טרחו לנקות אותה יכולים לגרום לכם הרבה נזקים באזורים בהם נותר אבק שהתקשה והפך להיות ממש אבן. במידה ותרצו לנקות את החלק הזה בעתיד, יש סיכוי גדול שתגרדו בטעות גם חלק מהקיר וזה ייכער מאוד. לכן חשוב לנקות את הדירה לאחר השיפוץ בהקדם האפשרי.

מי צריך לנקות את הדירה?

בהנחה שלא סיכתם עם חברת השיפוצים לגבי ניקיון הדירה המשופצת אתם בטח חושבים שכדאי לכם לנקות בעצמכם את הדירה. אבל התשובה היא לא כזאת ברורה ולפעמים שווה להעסיק חברת ניקיון שמתמחה בניקיון דירות ובתים. יש חברות ניקיון שמבצעות שירותי ניקיון לפני איכלוס וזה בדיוק מה שאתם צריכים. חברות אלו מתמחות מאוד בנקיונות מסובכים ויש להם חומרים וכלים מיוחדים שיעזרו להם לבצע את העבודה במקצועיות רבה ובמהירות. חברות הניקיון יודעות איפה וכיצד לנקות כדי שלא יגרם לכם נזק בטווח הרחוק. כל שעליהם לעשות זה לתאם מראש והבעיה נפתרה.

מנהל אתר • אוקטובר 30, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *