עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מעבר מהמרכז אל הצפון

מעבר מהמרכז אל הצפון אינו מתבצע כמו מעבר בתוך אותה עיר, ורבים אינם יודעים כיצד לפעול במקרים אלו. במאמר זה נסקור את הפעולות שיש לבצע כאשר אנו עוברים מהמרכז לצפון.

מעבר בין חלקיה השונים של הארץ יכול להיות מאתגר ביותר

רבים בוחרים לעבור כיום בין חלקיה השונים של הארץ מסיבות שונות, כאשר רבים עוברים מהמרכז לצפון. מעבר שכזה כרוך בתכנון שונה מאשר התכנון הנדרש לשם מעבר בין דירות באותה עיר, ורבים מוצאים את עצמם ללא הידע הנדרש בכדי לבצע אותו בהצלחה.

אז מה עלינו לעשות כאשר אנו עוברים מהמרכז לצפון?

  • בחירת חברת ההובלות: אחד הדברים החשובים ביותר בעת מעבר לצפון הינו בחירת חברת ההובלות המתאימה, כאשר רבים מתלבטים בין חברת הובלות בצפון כגון חברת הובלות בקריות, לבין חברת הובלות במרכז. באופן כללי, תמיד מומלץ להיעזר בחברת הובלות באזור המעבר, היות והמובילים ידעו כיצד להתמודד בצורה טובה יותר עם תנאי העיר כגון סמטאות צרות, כבישים חד סטריים וכדומה. במקרה זה, נעדיף לבחור בחברת הובלות בחיפה או בכל אזור אחר בצפון הארץ.
  • הכנת הדירה: כאשר אנו עוברים לצפון, חשוב שנכין את הדירה בצורה טובה מספיק כך שתהיה מוכנה להובלת החפצים עד יום לפני המעבר, זאת משום שלא נוכל לבקר בה בבוקר המעבר. במידה ואנו נעזרים בחברת הובלות באיזור הצפון, נוכל לעיתים להיעזר בשירותי החברה כגון שירותי ניקיון בכדי להכין את הדירה, ואף בכדי להכין אותה ללא נוכחותנו כלל.
  • ההובלה עצמה: כאשר אנו מבצעים את המעבר לצפון, בין אם בחרנו בחברת הובלות בקריות או במרכז, עלינו להיות כל הזמן עם המובילים, ולא נוכל לחכות להם בדירה החדשה או לשלוח אותם בלעדינו מהדירה הישנה, ולכן בכל השעות הראשונות של ההובלה נהיה איתם ונעמיס את הציוד מהדירה הישנה, לאחר מכן ניסע עמם לצפון, ולבסוף נפרוק איתם את תוכן הדירה במשכן החדש.

חשוב לדעת כיצד מתבצע מעבר מהמרכז לאיזור צפון בכדי להתכונן לכך כראוי

אם הנכם עוברים מאיזור המרכז, כדאי שתדעו כיצד מתבצע המעבר בכדי להתכונן אליו מראש ולהבטיח מעבר דירה פשוט וחלק ככל האפשר. 

מנהל אתר • ספטמבר 12, 2016


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *