עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מפעל קרטונים

מכירת ארגזי קרטון בהזמנה אישית

יש הרבה סוגי קרטונים שמיוצרים בעידן הנוכחי כאשר כל אחד מהם נותן מענה לביקוש אחר. חלק מהקרטונים פריכים וקלים יותר, חלק מהם דחוסים, חזקים ולא גמישים בכלל וחלק מהם קטנים ומאפשרים הדפסה. זה הזמן להבין כיצד בוחרים את הקרטון המושלם ומה זה דורש.

הקרטון המושלם בדרך אליכם

כדי לקבל את הקרטון המושלם, צריך לבחון היטב את כל חנויות האריזה שנמצאו באזור מגורכם. עוד לפני שאתם מתחילים בחיפוש חשוב שתבינו מה אתם בכלל מחפשים הרי יש סיכוי שטוב שאם לא תבינו, לא רק שיהיה לכם שיהיה לכם קשה לחפש אלא בסופו של דבר תוכלו לרכוש קרטונים רבים שיתבררו כטעות. אם לא מצאתם את הקרטונים שמתאימים לכם, בין אם מדובר על תחום העסקים או בין אם מדובר על מפעל ייצור שברשותכם, מפעל קרטונים יכול לייצר לכם קרטונים בהזמנה אישית.

מכירת ארגזי קרטון בהזמנה אישית

  • קרטונים בהזמנה אישית למעשה הרבה יותר נפוצים ממה שנראה לנו ולמעשה כל חברה שמייצרת מוצר מסוים משתמשת בהם. כך למשל חברה שמייצרת מוצרי חלב או גבינות מסוימות תזדקק לאריזות קרטון ייעודיות למוצרים שלה, כאשר כמעט כל דבר כיום מגיע בקרטון בעובי שונה ובתכונות שונות, כמו למשל אריזת קרטון לחלב שהיא קשיחה במידה פחותה מאריזת שמנת מתוקה וכולה.
  • ההתאמה האישית נובעת בכמה פרמטרים כאשר השלב הכי בולט כמו כמובן העיצוב.
    מפעל קרטונים

    מפעל קרטונים

    העיצוב על האריזה הוא זה שיגרום לחברה להצליח למכור את המוצרים שלה בצורה טובה יותר, הוא זה שיבליט אותה מאחרות והוא זה שמחויב לפי החוק כדי לספר את הרכיבים שיש במוצר המסוים, גם כשלא מדובר במוצרי מזון.

  • אולי ההתאמה הכי חשובה תהיה בגודל של הקרטון. מפעל קרטונים יכול לייצר קרטונים עצומים שמיועדים לאריזת מגוון רחב של מוצרים למטרות הפצה, או קרטונים קטנים יותר שמתאימים בדיוק למוצר מסוים.

איזה קרטון אתם צריכים?

אם אתם לא מבינים בעולם הקרטונים, כשאתם מגיעים למפעל קרטונים כדי לבקש הזמנה אישית מסוימת חשוב שתבינו מה בדיוק אתם צריכים. יש קרטונים קשיחים, יש קרטונים פריכים, יש קרטונים בצורות מסוימות שניתן לבחור וכן הלאה. האפשרויות האלו יתנו לכם מרחב בחירה נכון ומדויק יותר.

 

TalM • January 31, 2018


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content