עוברים דירה

נעבור את זה יחד

כיצד מדפים מהווים פתרונות אחסון ראויים לצרכיים ביתיים ועסקיים

כל בית או עסק זקוק לאחסון ברמה הגבוהה ביותר – מדפים הם הפתרון

כל עסק מודרני צריך שטח אחסון איכותי עבור מרכיבים מהותיים ושונים בחיי העסק. בעסקים מסחריים שונים, מדובר במחסן המכיל את כלל הסחורה הנמכרת ומשווקת דרך העסק, ולעתים אנחנו מגיעים לכמויות של עשרות אלפי מוצרים בכל עת ואף למעלה מכך. בעסקים תעשייתיים, המצב יכול להיות גדול עוד יותר, כאשר ישנו צורך באחסון איכותי של חומרי הגלם השונים, וכן של המוצרים המוגמרים והארוזים לפני שיווק לרשתות המסחריות. בכל מקרה, הנקודה שלנו היא שבכל עסק מודרני בהיקף נרחב יש צורך בפתרונות אחסון ברמה הגבוהה ביותר, שמתאימים לצרכי האחסון המתקדמים של העסק – ואנחנו מדברים, ברמה הפשוטה ביותר, על מדפים. לכאורה, מדובר בפתרון פשוט שמוכר היטב לכל אחד מאתנו – הרי שלכולנו יש מדף קטן בצד המיטה, או בחדר המקלחת – אבל אנחנו מדברים על מדפים בהיקף נרחב הרבה יותר, ולמעשה על פתרונות מידוף ואחסון לעסק. נסביר בדיוק במה מדובר.

מדפים לאיחסון

 

 

פתרונות המידוף השונים המתאימים עבור צרכים שונים של אחסון – ומה שיכול להתאים לכם

  • מידוף סטנדרטי – המידוף הסטנדרטי כפי שאנחנו מכירים אותו הוא לא כל כך סטנדרטי בימינו. למעשה, מדובר במערכות מדפים גדולות ורחבות, המשמשות עבור אחסון בהיקף נרחב במיוחד, כאשר בעסקים תעשייתיים ומסחריים האחסון מתבצע בדרך כלל על בסיס משטחים. המשטחים יכולים להיות מאוחסנים על מסילות שנותנות פתרון דינמי ובר הזזה, והם יכולים גם להיות מאוחסנים על קורות, עבור אחסון נוח בעל גישה נוחה בגובה רב. גם כאשר מערכת המידוף היא המערכת הבסיסית ביותר, המבוססת על מדפי מתכת סטנדרטיים במבנה יציב וחזק, נדרשת עבודה איכותית ביותר בכדי להבטיח את עמידות כל מדף ואת התכנון האיכותי של המחסן כמרחב עבודה.
  • אחסון דינמי – אחסון דינמי הוא הצעקה האחרונה בתחום פתרונות האחסון, כאשר למעשה מדובר על מדפים שעובדים בשיטת הראשון נכנס ראשון יוצא – כלומר, ברגע שבו אנחנו מכניסים משטח כלשהו לאחסון, הוא מועבר על בסיס המערכת הדינמית לסוף התור, בכדי שהמוצרים הישנים ביותר הם אלה שיצאו ראשונים לשיווק או לייצור. זוהי דרך שלנו לשמור על מוצרים "טריים", או יותר נכון לא לתקוע מוצרים במחסן שלנו – כך שפתרון האחסון האיכותי, היציב והנוח, הופך לאיכותי ומהותי עבור העסק שלנו פי כמה וכמה.
  • מדפים ניידים – המדפים הניידים הם פתרון דומה במידת מה לאחסון הדינמי, אבל כאן מדובר על מדפים המותקנים על גבי עגלות נעות שמונחות בתור על מסילות ייעודיות, וכך ניתן להזיז בצורה חשמלית כל עגלה ועגלה, בכדי לנייד את המדפים שלנו וכך את הסחורה שבמחסן שלנו ממקום למקום. זהו פתרון איכותי מאין כמותו עבור מחסנים בהיקף גדול, בהם אחד הבעיות הנפוצות ביותר היא בעיה של תמרון ושל גישה לכל מוצר ומוצר. באמצעות מידוף נייד, ניתן להזיז את העגלות השונות ולהגיע בצורה נוחה ביותר לכל מוצר ומוצר, גם אם אנחנו עובדים עם מלגזה או עם עגלה חשמלית – ולעומת פתרונות אחסון סטנדרטיים, המידוף הנייד מייעל את ניצול השטח במחסן בממוצע של 80 עד 120 אחוזים.

פתרונות מידוף ברמה הגבוהה ביותר מגיעים דרך שירות המתמחה בתחום באופן מיוחד

לא כל מחסן בכל היקף אכן זקוק לפתרון כמו מדפים ניידים, וישנם מחסנים בהם מערכת מידוף איכותית, סטנדרטית ויציבה יכולה להספיק – אבל בכל מקרה, העיקרון החשוב ביותר שניסינו להבהיר הוא שאחסון הוא מרכיב שצריך לתכנן היטב, וכאשר אתם עושים זאת עם שירות איכותי בתחום, אתם מייעלים באופן משמעותי את העסק שלכם כולו ואת מדפים למחסן שלכם.

מדפיםמדפים למחסן

• מאי 26, 2016


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *