עוברים דירה

נעבור את זה יחד

טיפים לאריזת וילונות לפני מעבר דירה

מעבר דירה דורש טיפול מיוחד בפתרונות הצללה ובין היתר מחייב אריזה נכונה של וילונות. פתרון הצללה מן הסוג הזה מיוצר בדרך כלל מבד עדין. בנוסף, הוא כולל מנגנוני פתיחה וסגירה וגם אביזרים דקורטיביים משלימים. כדי לארוז פתרונות הצללה יש לדאוג מראש לציוד הנדרש. אפשר להיעזר בקרטונים על מנת לרכז את כל החפצים במקום אחד, לסמן עם טושים את הארגזים השבירים ולהשתמש בסרטי הדבקה עבים וחזקים על מנת למנוע תקלות לא רצויות.

טיפ נוסף הוא לדאוג לקרטונים בגדלים מגוונים. לא כדאי לשים וילונות יחד עם חפצים אחרים הקשורים לעיצוב הבית, אך חשוב לא פחות לוודא שיש מספיק קרטונים קטנים, בינוניים וגדולים. הקרטונים אמורים להתאים לסוגים שונים של תכולה. יש קרטונים המיועדים רק עבור ספרים וכלי מטבח לעומת קרטונים למצעים, כריות וחפצי נוי. רצוי לסמן את הארגזים במדבקות ובצבעים שונים לפי החדר אליו הם מיועדים. כך חוסכים זמן עבור המובילים ומונעים כאבי גב במהלך הפריקה בבית החדש.

איך עוטפים וילונות ובדים עדינים?

יש עוד כמה טיפים שיכולים לעזור באריזת פתרונות הצללה ובדים עדינים לפני מעבר דירה:

א. עטיפה – כדאי לעטוף פריטים בודדים וחפצים יקרי ערך. עטיפה בקפידה מעניקה להם הגנה מושלמת ומונעת קרעים, שריטות או נזקים למנגנון החשמלי.

ב. ריפוד סופג זעזועים – רכישה של ניילון פצפצים בכמה עשרות שקלים חוסכת הרבה מאמץ במהלך מעבר דירה. המטרה העיקרית היא להשתמש בריפוד סופג זעזועים כדי לשמור על מוצרי אלקטרוניקה וחפצים יקרי ערך, אך ניתן לעשות זאת גם בוילונות ופתרונות הצללה עדינים.

ג. משקל – אין סיבה שמשקל הארגזים יעלה על 25 ק"ג. משקל גבוה יותר מחייב את בעלי הבית לארגן ולסדר מחדש את הציוד. רצוי לבדוק האם הארגז עובר בדלת כאשר הוא מלא ולתאם שירותי מנוף או במות הרמה מול חברת הובלות.

וילונות איכותיים יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים והם דורשים מינימום של תחזוקה. הדגש העיקרי הוא לעבור איתם דירה בהצלחה, תוך ניצול הטיפים השונים ושמירה על הוראות היצרן. 

• May 31, 2015


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content