עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירותי הובלה

הפתרון האולטימטיבי להרמת ציוד לגובה כאשר אנו עושים הובלה

ישנה בעיה אשר מקשה על כל המובילים כאשר הם מנסים להעביר דירה או לפנות דירה מקומות וגבוהות וקיים אצל בעלי הדירה ציוד כבד או גדול פיזית. עד היום רוב המובילים היו מורידים את ציוד ההובלה באמצעות עובדים ומבקרים רבים אותן הובלות קשות היו מובילות לפציעות חמורות ונזק רב נגרם לרכוש הדירה.

קיום אחת האופציות הטובות ביותר כאשר אנו מדברים על הובלת דירה מקומות גבוהות היא מנוף הרמה. ישנם מנופים היום שיכולים להגיע על לגובה של 50 מטר. היתרונות בהובלת דירה באמצעות מנוף הרמה הן רבות:

שמירה על הציוד:

הראשונה היא כמובן שמירה על איכות הציוד של הבית. כאשר אנו מבצעים הובלה באמצעות מנוף הרמה ברוב המקרים הציוד שלכם ישמר הרבה יותר מאשר בהובלה רגילה וזאת מכיוון שגורם מכני מבצע את ההעברה מהדירה למשאית ולא גורם אנושי. בנוסף ברוב מנופי ההרמה יש ציוד קשירה מתקדם שמונע נפילה של אותו פריט מהמנוף.

חיסכון בזמן:

כאשר אנו מבצעים הובלה באמצעות מנוף הרמה, ברוב המקרים ההובלה תתבצע בחצי מהזמן של הובלה רגילה, וזאת משום שאין הפתעות מיוחדות או ציוד כבד שדורש הרמה של כמה אנשים. מנוף ההרמה מגיע אל החלון של הבית ועל המובילים רק לקשור את הציוד למנוף.

שמירה על חיי אדם

כאשר אנו מבצעים הובלות באמצעות מנוף הרמה אנחנו מורידים משמעותית את הסיכויים של אחד המובילים להיפצע תוך כדי. במקרים רבים וכאשר ישנם הרבה קומות לרדת, המובלים מתעייפים וכתוצאה מכך נגרמות נפילות שמובילות במקרים רבים לשברים ופציעות חמורות. העבודה על גבי מנוף הרמה היא הרבה יותר נקייה ומסודרת מאשר הובלה פיזית.

לאחר שדנו ביתרונות הרבים שיש למנוף הרמה כאשר אנו מבצעים הובלה לדירתנו, השאלה הבאה היא כמובן איך נוכל לבחור מנופי טוב?

הדבר הראשון שעלינו לקחת בחשבון הוא כמובן הוותק של אותה חברה שמציעה שירותי מנוף, לאחר מכן יש לבקש רישיון ותעודת מנופאי מבעל המקצוע כאשר הוא מגיע אליכם לבצע את ההובלה. מפעיל מנוף חייב לדעת לחשב לפני כן את גודל וגובהה ההובלה על מנת לתת לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר ולמנוע חילוקי דעות מיותרים.

TalM • דצמבר 20, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *