עוברים דירה

נעבור את זה יחד

איזה מחסנים ממליצים בחברות הובלות

כל אחד והמחסן שלו

ישנם מחסנים רבים בשוק המחסנים בארץ ובעולם וכל אחד מהם מגיע בעיצוב שונה ועם מאפיינים שונים. ישנם מחסנים מעץ, מחסני פלסטיק, מחסני מתכת וכל אחד מהם בעל יתרונות וחסרונות משתנים בהתאם לאיכות היצרן שלו וטיב החומרים. לפני שרוכשים מחסן חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום כדי להגיע לבחירה הטובה ביותר עבורך לפני החפצים עליך לאחסן ומיקום המחסן העתידי. ישנם מחסנים לבתי מלאכה, מחסנים לאתרי בנייה ומחסני גינה ביתיים ולכן חשוב לשמוע על כל אחד מהמחסנים כדי להבין מה ישמש אותנו בצורה הטובה ביותר.

מחסנים

מחסנים

איזה מחסנים ממליצים בחברות הובלות?

  • בכל מה שקשור למחסני גינה ומחסנים פריים אצל אנשים, מחסני PVC הם המחשבנים המומלצים ביותר. מחסני ה PVC  הם מחסנים שמזכירים מחסני פלסטיק אך החומר הזה טוב ואיכותי הרבה יותר. מדובר במחסן שמבודד מעולה את החום וגם את הקור, הוא עמיד ביותר לחדירת מי גשמים, קל יחסית אך עדיין הוא עומד איתן נגד רוח ופגיעות חיצוניות. מחסן כזה מגיע במחירים משתנים בהתאם לגודלו ולאיכותו אך הוא יקר יותר ממחסן פלסטיק שהוא פחות איכותי אך לא בהבדל משמעותי ולכן כדאי לשקול את רכישתו.
  • לאתרי בנייה וציוד יחסית גדול, בדרך כלל ציוד עבודה, מומלץ לרכוש מחסן ממתכת. מחסן שעומד בסביבה מלוכלכת וחיצונית מאוד ליד אתרי בנייה חשוב שיהיה חזק ועמיד. מחסן מפלסטיק או מחסן מ PVC יכול להיות בעייתי במתאר שכזה כולל מחסן עץ שהוא אמנם חזק יותר אך לא בצורה מספקת. מחסן ממתכת יכול להישאר איתן לאורך שנים באותו מקום, המתכת אינה מקבלת חלודה ולא נהרסת בקלות ולכן היא הפתרון המומלץ ביותר לסוג זה של שימוש.

מחסן לפי תקציב

אמנם שוק המחסנים רחב מאוד וכיום ניתן למצוא מחסנים החל מחמש מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים, להם יש איכויות משתנות ומאפיינים אחרים, אך בסופו של דבר הבחירה שלנו תהיה גם הבחירה מהכיס. לא תמיד יהיה לנו סכום כסף נכבד להוציא על מחסן לגינה או לעסק מה גם שהשימוש שאנו עושים במחסן העתידי יהיה מספק גם בקניית מחסן קטן יותר אף אם הוא לא הכי מתקדם שיש.

מחסנים

מנהל אתר • יוני 11, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *