עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירות הובלות דירה

שירותי הובלות – מה יותר חשוב איכות או מחיר?

ממה מורכבים שירותי הובלות?

כשאנחנו באים לבחור חברת הובלות שתאפשר לנו מעבר דירה חלק, אנחנו מסתכלים על מספר פרמטרים, חלקם קשורים לאיכות השירות וחלקם קשורים למה שאנחנו יכולים לקבל תמורת רף המחיר שקבענו להובלות.

אנחנו לבסוף בוחרים את חברת ההובלות לפי אחד משני המדדים הללו, אך האם הם סותרים זה את זה? ואם כן, לפי מה עדיף לבחור חברת הובלות – לפי איכות או מחיר?

איכות שירותי הובלות

איכות שירותי הובלות הוא המדד שלנו לקביעה האם חברה מסוימת שמסתפקת בהעברת החפצים שלנו ממקום אחד לשני, או שהיא גם משקיעה בנו, הלקוחות, מבחינת אופי השירות שאנחנו מקבלים.

זאת אומרת – האם חברת ההובלות, זמינה לנו כשאנו רוצים לברר פרטים, דואגת שהמובילים יגיעו בזמן ולא קובעת יותר מעבודה אחת למשבצת זמן מסוימת כדי שלא יהיו עיכובים עבורנו, דואגת שהמובילים יפעלו ביעילות, ינהגו בכבוד עם הציוד שלנו ולא יטרידו אותנו בעת העבודה בתלונות ודרישות?

כל מי שחווה מעבר דירה בעברו וודאי נתקל במגוון נותני שירות בתחום, חלקם אדיבים יותר, חלקם אדיבים פחות, ולא מעט חאפרים המבטיחים דבר אחד ובפועל מספקים דבר אחר לגמרי.

אחרי שסבלנו משירות ירוד בעבר, אנחנו נוטים יותר לשים דגש על שירות הובלות טוב בעתיד ואף דורשים זאת מתוך הבנה שלהעביר ציוד גם אנחנו יכולנו לעשות לבד, אבל אם בחרנו לשלם על כך, מגיע לנו ליהנות משירות איכותי.

מחיר אידיאלי להובלות

panthermedia_01751921מחירי הובלות משתנים ותלויים בגורמים רבים. חלקנו מעדיפים לחסוך על שירותי הובלות ולבחור בחברה שמציעה את המחיר הכי נמוך, או את אחד המחירים הנמוכים ביותר, מתוך מחשבה שאת כספנו אנחנו מעדיפים להשקיע בדירה החדשה ולא בהעברת חפצים אליה.

עם זאת, ישנן לא מעט שדווקא בוחרים בחברות מהצד הגבוה יותר של סקאלת מחירי ההובלות מתוך הבנה שאיכות ההובלה מגולמת במחיר וככל שמשלמים יותר נהנים משירות טוב יותר.

הקבוצה השנייה מקשרת בין המדד הראשון של איכות למדד המחיר ולכן, למרות שהיא כביכול מונעת ממחיר (יותר גבוה=יותר טוב) היא בעצם מסתכלת דווקא על איכות.

אז כמה שווה להשקיע בשירותי הובלות?

משסקרנו את שני המדדים ברור ההבדל בין מי שבוחרים להשקיע באיכות השירות ולכן לא פעם משלמים יותר עבור שרותי הובלות, לבין מי שהמחיר מהותי להם ולכן לא פעם בוחרים להמר על חברת הובלות זולה יותר.

עכשיו השאלה שעליכם לשאול את עצמכם היא מה יותר חשוב לכם – לשמור על הכסף, או לשלם קצת יותר וליהנות משירות טוב יותר?
אין תשובה נכונה לשאלה הזו, אך כשתענו עבור עצמכם, מה עדיף בהקשר של מעבר הדירה הספציפי שלכם, תפתרו במהרה את הדילמה של כמה כדאי לכם להשקיע בשירותי הובלות.

מנהל אתר • October 8, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content