עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירותיה של חברת הובלות

מעבר דירה הוא מעבר ארוך ומייגע שדורש ארגון רב. כדי לעבור את התקופה הלחוצה בקלות וביעילות, חברת הובלות מקצועית נמצאת כאן בשבילכם. חברת ההובלות תדאג לעמוד בלוח הזמנים שאתם תציבו ולדאוג לכל מה שתצטרכו. בין היתר חברת הובלות מעניקה שירותים נוספים פרט להובלות כמו אריזה ואחסנה. חברת הובלות מנוסה ומקצועית שעושה את התהליך שנים רבות, צברה ניסיון ויודעת כיצד להוביל את כל סוגי הפריטים באשר הם.

מה מכילים שירותיה של חברת הובלות?

• הובלה של פריט בודד עד דירה שלמה. ניתן להעביר וילה בת 8 חדרים וגם דירת חדר. ניתן להעביר באותו אופן גם פריט בודד אחד לכל צורך: החל מ-ויטרינה שברירית ועד כלי נגינה גדול. כל פריט שעולה בדעתכם להעביר תוכלו להיעזר בחברת הובלות לפי שיקול דעתכם.

• חברת ההובלות גם מספקת שירותי פירוק והרכבה. כשמעבירים דירה שלמה, צריך לפרק ארונות ורהיטים והדבר יכול להיות מייאש. ישנן חברות הובלות שלא מבצעות את השירותים לכן חשוב לבחור אחת שתעשה גם את מלאכת הפירוק וההרכבה כדי למנוע סיבוכים ובלגן ושתוביל את הציוד שהיא בעצמה פירקה לפי הדגשים שלה.

• חברת הובלות מקצועית גם תאפשר שירותי אריזה. פריטים קטנים כמו ציוד משרדי וריהוט קטן וגם כלי מטבח צריכים להיות מובלים באריזות כדי לשמור על הסדר ועל היכולת לארגן בצורה נוחה יותר בכתובת החדשה. לכן חשובים שירותי האריזה. אריזה טובה היא אריזה שמתאימה לכל סוגי הפריטים, למשל: אריזה של ציוד שביר חייבת להיעשות בצורה עדינה עם אריזה מרופדת. ישנן כלים שלא נכנסים לאריזות רגילות מקרטון ולכן דורשות יחס מיוחד. 

• בנוסף לאריזות הרגילות, ישנן הובלות מיוחדות לכלים עדינים ומיוחדים כמו מכשירים מתקדמים ולא רגילים, כלי מוזיקה, כלי חרסינה, פסלים, אגרטלים וכולה.

• הובלה לדירות גבוהות יכולה להיות בעייתית. כדי לפתור את הבעיה הזו חברת הובלות טובה תחזיק שירותי מינוף: או שתחזיק מנוף בבעלותה או ששירותיה יכללו שכירת מנוף שיסייע לזמני הובלה קצרים יותר. סבלות של הריהוט והאריזות יכולה להיות מייגעת ועל כל קומה אנו נשלם יותר. לעתים יותר משתלם להשכיר מנוף שיעלה את החפצים עד לדירה או לגג ומשם יותר קל להוריד אותם.

•    חברת הובלה רצינית תעסיק כוח אדם רב כדי שיסייע במלאכת ההובלה. רק כך יוכל הלקוח להאמין שלוח הזמנים הצפוף יעמוד במטרותיו. כוח האדם יכלול סבלים, אורזים וגם מובילים ותיקים שמכירים את תוואי הדרך ויובילו את הציוד בבטחה.


אחריות רבה בידי המובילים

חברת הובלות היא חברה חשובה בתהליך המעבר כיוון שכל הציוד היקר לנו נמצא במשאיות של החברה. אם משהו קורה לציוד כל עולמנו עלול להסתבך ולהיכנס לתהליכים בירוקרטיים ולמרות שרוב החברות מעניקות אחריות על הציוד, ייקח זמן רב ואובדן שעות עבודה כדי לנהל את הכול מחדש. לכן תפקידה של חברת ההובלות הוא קריטי וכדאי מאוד לשקול את הבחירה כמה וכמה פעמים ולשמוע מכמה מובילים כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

 

 

 

הובלות

morn • ינואר 15, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *