עוברים דירה

נעבור את זה יחד

פינוי דירה

פינוי תכולת דירה

באילו מצבים נצטרך לבצע פינוי מלא או חלקי של תכולת הדירה שלנו?

הדירה שלנו היא ככל הנראה החלק המשמעותי ביותר בחיים שלנו. מדובר בבסיס האם שלנו, במקום המוגן והבטוח ביותר שלנו. אנחנו ממלאים את הבית שלנו בחפצים, באנשים ובזיכרונות המשמעותיים ביותר שלנו, בניסיון להפוך אותו למרחב הפרטי השלם והמוגן ביותר שלנו. ואולם, ישנם מצבים בהם אנחנו נאלצים לבצע פינוי מלא של תכולת הדירה. שימו לב, הכוונה היא לפינוי ולא למעבר דירה, פינוי מלא שיורד לכל פרט ופרט על פי רוב, ובחלק מהמקרים רב לרמה המבוקשת על ידי הלקוח. המצבים בהם נצטרך לבצע פינוי תכולת דירה מלא הם מצבים של שיפוצים, למשל, בהם פינוי תכולת הדירה מתבצע אל מחסן ייעודי שנשכר והוכן לכך מבעוד מועד. מצב של שיפוצים הוא מצב שבו כל תכולת הדירה שלנו צריכה להיות מפונה, מכיוון שתהליך השיפוצים הוא תהליך שמתחיל בהרס ובנזקים רבים לכל הדירה, ועלינו למנוע את ההרס הזה מהחפצים שלנו. בנוסף, גם אם אנחנו עומדים בפני מעבר ארוך לחו"ל, בדרך כלל נרצה לבצע פינוי של תכולת הדירה, גם כן לתוך מחסן, בכדי שנוכל להשכיר את הדירה או בכדי שנוכל לוודא שהציוד שלנו מאוחסן במקום בטוח כשאנחנו נמצאים מעבר לים. כעת נבין בדיוק כיצד נעשה זאת בצורה הנכונה ביותר.

פינוי תכולת דירה – כיצד נעשה זאת ביעילות ובצורה האיכותית ביותר?

  • ראשית כל, ברור שבכדי לבצע פינוי תכולת דירה בצורה הטובה ביותר אנחנו צריכים לשכור את שירותיה של חברה שמתמחה בכך. בכדי לבצע את הפינוי בצורה היעילה ביותר אנחנו צריכים קודם כל לבחון את איכותה של החברה שאת שירותיה אנחנו שוכרים, על פי המלצות ועל פי קבלות מלקוחות קודמים. חברת פינוי איכותית היא חברה שנותנת לנו מענה לכל צורך שיש לנו בפינוי הדירה, החל מרהיטים שצריך לפרק ולהרכיב ועד העברה ופינוי עדינים של מכשירי החשמל בכדי שלא יאונה להם כל נזק.
  • פרמטר נוסף משמעותי במיוחד בביצוע האיכותי של מעבר הדירה הוא הניתוח המקצועי של חברת הפינוי כלפי אותה הדירה והצרכים המדויקים של הלקוח. הציוד והחפצים שממלאים דירות משתנים מדירה לדירה וגם הדירה עצמה שונה מלקוח ללקוח – דירה בקומה שלישית ללא מעלית, אין כמותה כדירת קרקע.
  • וכמובן שאי אפשר לדבר על שירות שכזה בלי לדבר על המחיר – עלינו לבחון הצעות מחיר שונות ולקבל את הצעת המחיר האיכותית ביותר ביחס לאיכות השירות שאותו אנחנו מקבלים. ואז נשאלת השאלה – האם אנחנו יכולים לקבל מחיר טוב עוד יותר לעומת המחיר ההתחלתי שנקבע לנו?

פינוי דירה

טיפ שלנו – נסו לבדוק אם אפשר להוריד בעלויות פינוי תכולת הדירה

התשובה לשאלה הזאת היא למרבה ההפתעה כן. במקרים רבים, שירות פינוי תכולת דירה מאפשר לנו למכור לו רהיטים וחפצים מסוימים, תוך ניכוי ממחיר הפינוי עצמו. כך נוכל להיפטר ממשקל עודף מיותר בדירה שלנו, להוזיל את עלות פינוי תכולת הדירה, וכל הצדדים יוצאים נשכרים.

פינוי תכולת דירה

• October 8, 2015


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content