עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלה מקצועית

עוברים דירה? למה לשים לב בחברת הובלות

ישנם מספר אלמנטים שכדאי לשים לב כאשר בוחרים חברת הובלות:

מעט עובדים?
בעת בחירת חברת הובלות, שים לב שמייעדים להעברה שלך כמות מספקת של עובדים. יכול להיות שחברת ההובלות תבחר לספק לך מספר עובדים נמוך במיוחד כדי שתוכל לטפל במספר הובלות במקביל, על ידי פיצול כמות העובדים בין כמה עבודות, או, לחלופין – לחברת ההובלות יש כמות קטנה מאוד של עובדים מלכתחילה.

תהא הסיבה אשר תהא, אם אתה מעוניין להעביר כמות ציוד גדולה, ככל שיש פחות מובילים, כך תהליך העברת החפצים ייקח יותר זמן, לכן דאג מראש לוודא שאתה מקבל כמות מובילים אופטימאלית למשימה.

כמה משאיות יש ומה גודלן?

לרוב לא זקוקים ליותר ממשאית אחת כדי להעביר תכולה של דירה, אך זה תלוי בגודל המשאית כמובן. אם לחברת ההובלות משאיות קטנות בלבד והיא מייעדת לך רק אחת, העברת החפצים תגזול ממך זמן יקר.

במידה ואתם עוברים דירה, וודא מראש מה גודל המשאיות ואם גודלן אינו אידיאלי לכמות חפצייך, דאג שיעמידו לרשותך יותר ממשאית אחת, בטח ובטח אם מדובר בהובלות משרד למשל.

המחיר נמוך מהרגיל?

לפני בחירה בחברת הובלות חשוב לעשות השוואת מחירי הובלות כדי לדעת פחות או יותר מה הסכום הסטנדרטי לעבודה מסוג זה. במידה וחברת הובלות מסוימות מבקשת סכום נמוך בהרבה מהממוצע, הדבר צריך להדליק בראשך נורה אדומה.

ביטוח, יש?

חברת הובלות שמכבדת את עצמה תחתום על ביטוח התכולה שהיא מובילה ותסכים לשאת באחריות לנזקים אפשריים שיכולים להיגרם לחפצייך בעת העברתם דירה.

חברה שלא מוכנה או כלל לא מציעה לך את האפשרות לבטח את חפצייך היא חברה מסוכנת יותר.

אומנם המשמעות של ביטוח הובלות הנה שמחיר ההובלה יהיה מעט יקר יותר, אך לפחות תוכל לוודא בצורה כזו שחפציך יעברו בשלמות. ראש נקי מדאגות בהחלט שווה את הכמה שקלים הנוספים הללו.

האם החברה מתמחה בסוג ההובלות שאתה צריך?

חברת הובלותבמידה ואתה זקוק לשירותי הובלות מיוחדים – יש לך הרבה חפצים קטנים, שבירים, גדולים במיוחד הדורשים פירוק והרכבה, חפצים שדורשים העברה בעזרת מנוף או הובלות של משרדים שלמים, חשוב שתבחר בחברת הובלות שמתמחה בסוג זה של הובלות.

לא כל חברה יכולה לתת לך שירות הובלות מקצועי העונה על הצורך שלך ולשם כך תוכל למצוא חברות המודיעות בריש גלי שהן מתמחות בהובלות ספציפיות ואחריהן עליך לתור כדי ליהנות משירות ההובלות הטוב ביותר.
דבר אחרון, אם חברת הובלות מפרסמת המלצות של לקוחות מרוצים, או שאתה מכיר בעצמך לקוחות מרוצים של שירותי החברה, מדובר בסימן הטוב ביותר לאיכות של חברה.

לכן, לשם הביטחון האישי שלך, שבחרת בחברת הובלות טובה שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, תבסס את הבחירה שלך על ההמלצות ואם אין המלצות, עדיף לך לחפש חברה אחרת.

מנהל אתר • October 6, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content