עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירותי הובלה

עוברים דירה? האם לשכור חברת הובלות או להוביל לבד

הסיבות לבחירה בחברת הובלות בעת מעבר דירה ברורה לכל, שכן מדובר בדרך הנוחה והפשוטה ביותר להעביר את הרכוש שלכם מדירתכם הישנה אל החדשה.

מה חברת הובלות יכולה לתת לי?

חברת הובלות בעצם מאפשרת לכם להתמקד בדברים הנוספים שכלולים במעבר דירה, בידיעה שכל הנוגע לחפצכם סגור ומטופל. הזמן שמתפנה בשל כך הוא יקר מפז שכן יש כל כך הרבה סידורים שיש לבצע כשעוברים דירה ומטלה אחת פחות היא מתנה של ממש.

נוסף על כך, במקרה שרוצים להעביר חפצים גדולים במיוחד כמו מקרר, מיטה, מכונת כביסה וכו’, לרובנו אין את הכלים לבצע הובלות נוחות של החפצים הללו שכן הם דורשים יותר מקום משיש במכונית רגילה וגם אם מוצאים מכונית גדולה דיה כדי להכיל את המכשירים והריהוט, עדיין נשארה מלאכת הסחיבה שלהם וזה קושי פיזי שלא כולנו מסוגלים לעמוד בו ולהעביר את הציוד מבלי שיינזק

האם אני יכול להוביל לבד?

עוברים דירהמהפסקה הנ”ל וודאי הבנתם שלמרות שזה אפשרי לבצע הובלות לבד, עם קצת עזרה מחברים, הקושי הפיזי, המקצועיות שחסרה לרובנו בסחיבת הציוד מבלי להזיק לו והמחסור במכוניות/משאיות גדולות דיין הופך את המשימה לפחות מכדאית.
אם מדובר בהובלות של ציוד קטן ולא רב בהחלט ניתן לעשות זאת עצמאית, אך גם במקרים כאלו, ולמען הנוחות שלנו, הובלות על ידי חברות מומחיות לכך הן עדיין הפתרון העדיף.

אולי בכלל עדיף שאקנה רכוש חדש וזהו?

אם הרכוש בדירתכם הישנה הנו ישן, מתפרק ובאופן כללי, לא שווה יותר מעלות ההובלות, יכול להיות מאוד שעדיף לרכוש חדש, או לפחות לרכוש ריהוט יד שנייה באינטרנט או ממכרים.

אבל אם מדובר בספות, שולחנות, כיסאות, מיטה ושאר חפצים שיש להם ערך כספי (שלא לדבר על הערך הסנטימנטלי שלהם) חבל להותירם מאחור. העלות של הובלות אינה כה גדולה וודאי תמצאו שכלכלית היא עדיפה.

חלקנו שוקלים לרכוש רכוש חדש מחד בגלל שאיננו רוצים להתעסק עם הובלות ומאידך בגלל שאנחנו רוצים לפתוח את חיינו בדירה חדשה עם ריהוט חדש לגמרי, ואם אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, אתם וודאי יכולים ליהנות מהאופציה הזו.

אך אם אתם קשורים לריהוט הקיים או לא יכולים להרשות לעצמכם לעצב מחדש את הדירה, האופציה של שירותי הובלות היא בהחלט אחת נוחה ששווה בדיקה.

אומנם קיימים לא מעט חאפרים והפחד ליפול על חברת הובלות שמציעה שירות ירוד יכול להרתיע מכך, אבל עם קצת השקעה בחיפושים, ניתן למצוא חברות הובלות איכותיות שתעביר בשלום את הרכוש שלכם ואפשרו לכם ליהנות ממעבר דירה חלק, פשוט וקל, בלי לשבור את הראש לא על איך תעבירו את הרכוש שלכם עצמאית ולא על היכן תמצאו רכוש חדש שיחליף את הישן.

מנהל אתר • October 20, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content