עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מה כולל מחיר ההובלה

כשאני מזמין שירותי הובלות, על מה אני משלם בעצם? אנחנו מזמינים שירותי הובלות כי אנחנו זקוקים לעזרה בהעברת הרכוש שלנו לדירה החדשה, אבל לא רק על עבודת ההובלה עצמה אנחנו משלמים, מה עוד כלול ומה עלינו לצפות לקבל בתמורה לכספנו

השירות הבסיסי של הובלות כמובן

מן הסתם אנחנו מוציאים את מיטב כספנו על שכירת חברת הובלות בעיקר בגלל שאנחנו מעוניינים בנוחות שבשירותי הובלת הרכוש שהיא מספקת.

עמידה בזמנים, אחרת למה קבעתי שעה?

מחיר הובלהאנחנו בחרנו בחברת הובלות, ואף סיכמנו בחוזה שנשלם סכום מסוים, בתמורה לסכום הזה אנו מצפים לא רק לקיום עצם ההובלה עצמה, אלא גם לעמידה בזמן שנקבע להובלה.

בהסכמה לשלם על שירותי הובלות אנחנו למעשה משריינים לעצמנו תאריך ושעה ובלוח הזמנים של חברת ההובלות ולכן מצופה שהחברה תעמוד בזמן בנקבע ולא תאחר.

רבים מאיתנו נוטים לוותר למובילים שמאחרים, אך אין סיבה שנעשה זאת, יותר מכך ניתן לעגן את הזמנים בחוזה בכתב ולדרוש פיצוי במידה וחברת ההובלות לא עומדת בזמן שיועד להובלה.

הביטחון שמדובר בחברה טובה

הבחירה בחברת הובלות לרוב נעשית לאחר בדיקה של מספר חברות שונות ולעיתים אנו בוחרים לשלם סכום מעט גבוה מהמקובל בשוק או מזה שמציעות המתחרות שבחנו קודם לכן רק בגלל שאנחנו סומכים יותר על חברת הובלות ספציפית.

זאת אומרת שחלק מסכום הכסף שאנחנו בוחרים להשקיע בהובלות נובע מהביטחון שיש לנו בחברה בה בחרנו, שהיא לא חברה ירודה, לא מנוהלת על ידי חאפרים ואמורה לספק שירות איכותי וטוב.

סדר וארגון בהובלות יעילות ואפקטיביות

אחת הסיבות שאנחנו שוכרים חברת הובלות למעבר דירה היא שאין לנו את הזמן להעביר את כל הרכוש שלנו בעצמנו. אנחנו מעדיפים לתת לאנשים מקצועיים, שכבר עשו זאת יותר מפעם אחת, להעביר עבורנו את הרכוש מתוך הנחה שהם כנראה יותר יעילים מאיתנו בניהול הזמן ולכן יוכלו להעביר את חפצנו לא רק בלי להטריח אותנו, אלא פשוט יותר מהר משיכולנו לעשות זאת בעצמנו.

פרט לכך, לחברות הובלות יש משאיות ומספר רב של ידיים עובדות כך שבפועל, אנו משלמים גם על הידע ועל איכות העבודה של המובילים.

ביטוח מפני שבירה

אנו מסכימים לשלם קצת יותר לחברות שמבטחות את חפצנו. האפשרות שרכוש יישבר או יינזק בדרך היא סבירה בהחלט ולכן ביטוח כנגד זה בהחלט שווה וראוי שיגולם במחירי ההובלות.

שירותי אריזה ופריקה

חלקנו לא נהנים מזמן האריזה או הפריקה של הרכוש שלנו ולכן חברות הובלות רבות מספקות שירותי אריזה ופריקה לשם נוחות.

שירותי אריזה ופריקה אותם מציעות חברות הובלות תורמות לנו גם במידה ופשוט אין לנו זמן לארוז את כל הדירה. הם אומנם דורשים תשלום נוסף, אך בהחלט כדאי להיעזר בהם.

מנהל אתר • October 6, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content