עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלת חומרים מסוכנים

לקראת הובלת דירה? היכן ניתן למצוא את המובילים האמינים והאיכותיים נכון ל-2014

עומדים לפני מעבר דירה? זקוקים לשירותי שינוע מקצועיים? כך תדעו היכן ניתן למצוא את המובילים האמינים והאיכותיים נכון ל-2014

מעבר דירה הוא משימה קשה הדורשת לא מעט זמן, משאבים וכסף. ההכנות לקראת המעבר מתחילות שבועות רבים לפני היום המיועד ומסתיימות רק אחרי שכל הציוד נמצא במקום. הקשיים במעבר דירה תקפים גם אצל רווקים וגם אצל בני זוג או משפחות עם ילדים. אין מישהו שיכול להימנע מהמורכבות של התהליך, ולכן כדאי להקל עליו ככל האפשר עם בחירה נכונה של חברת הובלות. הובלה מקצועית

אם המטרה היא לצמצם עלויות, כדאי להשתמש באפשרות אטרקטיבית לשירותי מעבר דירה אך בשום פנים ואופן לא לוותר על המקצועיות. עדיף להשקיע עוד כמה שקלים בשירות ברמה גבוהה מאשר לסבול מעוגמת נפש של פגיעה בחפצים ובריהוט.

הכירו את האפשרויות שלכם

שנת 2014 מציבה לא מעט אפשרויות עבור בחירת אנשי מקצוע וחברות מקצועיות. השילוב בין אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וגם שמועות והמלצות מפה לאוזן ללא ספק מצליח לערבב מחדש את הקלפים. כדאי לעשות סדר בנושא ולהבין מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות:

א. אינטרנט – שימוש ברשת לצורך איסוף מידע על חברות הוא ללא ספק חידוש מרענן. צרכנות נכונה מחייבת כידוע השוואת מחירים ושירותים, לכן הרשת היא המקום הנכון להתחיל בו. כדאי להשתמש באינטרנט כדי לקרוא מידע על חברות ולהשוות בין שירותים ספציפיים. אפשר להיכנס לאתרים של החברות הגדולות במשך 24 שעות ביממה, להשאיר פרטים או ליצור קשר טלפוני עם אחד הנציגים.

ב. מפה לאוזן – יש שיטות שלא משתנות וגם בשנת 2014 יש משמעות גדולה לשמועות ולהמלצות שעוברות מפה לאוזן. אם יש לכם חברים שעברו לאחרונה דירה, בטח כבר שמעתם לפחות על חברת הובלות מושלמת אחת. התפקיד שלכם הוא להפריד את העיקר מהטפל ולבחון כל אלטרנטיבה בצורה מושכלת ואבייקטיבית.

ג. פלאיירים וחוברות – חלוקת פלאיירים וחוברות מומחים לתיבת הדואר היא מהלך שיווקי נבון מצד חברות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום ההובלות. באמצעות חוברות אלו יכולים הלקוחות לאסוף מידע ולקבל רעיונות חדשים. העלות של פלאיירים וחוברות אינה גבוהה, אולם היעילות שלהם אופטימאלית. את השימוש בפלאיירים וחוברות כדי לבצע בצורה ביקורתית. לא כדאי להתפתות לכל הצעה המופיעה בחוברת וחשוב לזכור שמה שזול עולה ביוקר. בנוסף, התרחקו מהצעות מחיר שנראות טובות מדי מכדי להיות אמיתיות. סביר להניח שהן באמת לא אמיתיות.

ד. אתרי מומחים – השימוש באינטרנט נרחב מכפי שנהוג לחשוב ואת האינדיקציה לכך ניתן לראות באתרי מומחים. לעומת השימוש הרגיל בו אתרי אינטרנט של חברות משמשים בתור לוח מודעות, אתרי מומחים מתיימרים לספק המלצות מקצועיות. גם את המידע המופיע באתרים אלו רצוי לצרוך בערבון מוגבל וכדאי להבין שבסופו של דבר אין תחליף להתאמה אישית של השירות.

מנהל אתר • August 27, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content