עוברים דירה

נעבור את זה יחד

למה כדאי לנו לתת למומחים לבצע את ההובלות בשבילנו?

מדוע לא כדאי לבצע הובלות בעצמנו? כדאי לתת למומחים לעשות את העבודה…

מעבר דירה – עבודה במשרה מלאה

מעבר דירה הנו אירוע לא פשוט, יש כל כך הרבה תכנונים ועניינים שצריך להסדיר – חתימה על חוזה, סגירת חשבונות בחברת חשמל, העברת הכבלים/הלוויין והאינטרנט, שינוי כתובת אצל רשויות, המעסיקים ואיפה לא..

בקיצור, כל כך הרבה על הראש וזה בלי להזכיר אפילו את עניין ההובלות של חפצנו מהדירה הישנה לדירה החדשה. אם מוסיפים גם את המטרד האחרון לרשימה הרי שמעבר דירה הופך לעבודה במשרה מלאה שלוקחת הרבה, אם לא את כל הזמן הפנוי שלנו ואנחנו אפילו לא מקבלים משכורת בסוף!

הלוגיקה שמאחורי הובלות

אם כולנו היינו יכולים להחליט שזהו, הדירה הראשונה היא גם הדירה האחרונה שלנו, שאנחנו יודעים שלא נרצה לעבור עוד דירה, לא לעיר אחרת ולא לאזור אחר בעיר, הכול היה פשוט יותר.

אבל אנחנו רוצים את החופש להתנסות במגורים במקומות שונים, שלא לדבר על זה שהלימודים והעבודה שאחריהם לאו דווקא נמצאים באותם האזורים בארץ ולכן לא הגיוני להתקבע לפני שהקריירה מתחילה, ואפילו אחריה שווה להשאיר מקום לתמרון ולהמתין עם הרכישה הסופית עד לזמן המתאים.

מומחים להובלותאבל אי אפשר להמתין עם רכישת החפצים לדירה עד שנמצא את הדירה המושלמת, ולכן יוצא שאנחנו אוגרים חפצים רבים שהעברתם איתנו בין דירה לדירה הופכת מסובכת יותר ויותר שכן הכמות של החפצים רק גדלה עם הזמן.

בעיקרון אנחנו יכולים להחליט שאת ההובלות של החפצים בכל מעבר דירה אנחנו עושים בעצמנו – במכונית שלנו, של החברים ואפילו של ההורים, ואנחנו יכולים גם למצוא חבר של חבר של בן דוד שיש לו משאית קטנה ויכול לעזור לנו עם העברת הספה, המקרר, התנור ושאר החפצים הכבדים באמת, אבל מדובר בעבודת פרך!

ככל שאנו מתבגרים אנחנו מבינים עד כמה חשובה לנו הנוחות שלנו, הנוחות שלנו מתבטאת בכך שהחפצים שאנחנו אוהבים ילוו אותנו בכל דירה, ושלא נצטרך להיפטר מהם רק בגלל מעבר דירה, אבל לא רק בזה היא מתבטאת. גם היגיעה שבארגון הובלות באופן אישי והקושי הפיזי בביצוען מתקשרות לנוחות שלנו, או, יותר נכון – לחוסר נוחות שלנו.

אז למה כדאי לנו להשאיר את ההובלות למומחים?

לכן, כדי שנוכל ליהנות מהחפצים האהובים עלינו, חפצים שאנחנו בחרנו שייקחו חלק בחיינו ואנחנו לא מעוניינים לאבד לאורך הדרך, הבחירה בשירותי הובלות של חברות המתמחות בכך הנה טבעית.

ברגע שכל מה שאנחנו צריכים לעשות בעת מעבר דירה, בכל הנוגע לחפצים שלנו, הוא להרים טלפון לחברת הובלות ולקבוע זמן ושעה ולדעת שהם ידאגו לכל השאר, אנחנו שומרים על הנוחות שלנו ומורידים מעצמנו כאב ראש עצום.

עצם הקיום של שירותי הובלות מקצועיים היא להקל עלינו את מעבר הדירה, בצורה זו מומחים דואגים להובלות וכך מאפשרים לנו להתמקד במה שחשוב.

מנהל אתר • November 3, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content