עוברים דירה

נעבור את זה יחד

כל מה שרציתם לדעת על מעבר דירה בגשם

מעבר דירה הוא תמיד משימה מורכבת שמחייבת היערכות מראש והוצאה כספית לא מבוטלת. עם זאת, בתקופת החורף יכול המעבר להציב אתגר משמעותי ולשנות לגמרי את כל מה שידענו על הנושא.

המשמעות של מעבר דירה בחורף

החורף הישראלי לא נחשב קיצוני מבחינת תנאי מזג אוויר ואקלים, אך גם בו הטמפרטורות נוטות לצנוח. לתנאים האלה יש להוסיף את ימי הגשם שמאפיינים את החורף ואת ההשפעה שלהם על איכות החיים. כמעט בלתי אפשרי לעבור דירה כאשר בחוץ יורד גשם זלעפות וצריך לזכור שהמשימה של חברות הובלות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ היא להעניק שירות יעיל, מהיר, בטוח ואמין בלי ששום דבר יירטב.

הובלות בגשם

סיכונים שכדאי להכיר

הכי חשוב להכיר את הסיכונים הנשקפים לציוד האישי ולמכשירי החשמל בכל הנוגע למעבר דירה בגשם. גם מהבחינה הזו אין הבדל בין הובלות בחיפה, תל אביב או אילת, כי הגשם מזיק למכשירי החשמל ולקרטונים באותו אותו. רוב הסיכונים נשקפים לציוד שעומד בחוץ עד שחברת ההובלות מגיעה, כמו גם לארגזים שהמובילים צריכים להעביר לרכב מהבית.

פתרונות למעבר דירה

הניסיון של חברת הובלות בחיפה לדוגמא יכול לסייע לה לספק פתרונות עבור מעבר דירה בחורף ובימים של גשם. הנה למשל כמה פתרונות:

  • עטיפה של הקרטונים בניילונים
  • הימנעות מהנחה של הציוד על משטחים רטובים
  • שימוש בבמות הרמה מקורות לשינוע של הציוד מהבית למשאית
  • הקצאת ציוד מגן ומעילי חורף למובילים
  • נסיעה איטית ממקור ההובלה אל היעד

מה אנחנו יכולים לעשות?

כמובן שהאחריות על מעבר דירה בגשם היא לא רק של חברת הובלות. גם לנו יש תפקיד חשוב בכל הנוגע להכנת הארגזים והציוד וכדאי להקדיש לכך מחשבה. למזלנו, יש לפחות כמה טיפים שאפשר לאמץ בשביל לסיים בצורה מוצלחת את הניסיון לעבור דירה בגשם:

א. חלוקת ציוד לימי הובלה שונים – כאמור, החורף בישראל לא אמור להיות קיצוני מבחינת תנאי מזג אוויר וסביר להניח שבכל שבוע נמצא לפחות כמה ימים יבשים. בימים האלה אפשר להעביר את מכשירי החשמל כדי למנוע מהם נזקים בלתי הפיכים, בעוד בימי הגשם נעביר את הקרטונים והארגזים כאשר הם מכוסים בניילון.

ב. בחירת מקום חניה עבור המשאית – ברמה הטכנית, ניתן לסייע לנציגי חברת הובלות בחיפה עם בחירה נכונה של מקום חניה עבור המשאית. ככל שהמשאית תהיה קרובה יותר לבית או לבניין, כך סביר להניח שהציוד לא יירטב. כמו כן, יש בניינים עם חניה פרטית שבהם ניתן להכניס את המשאית מתחת לגג. במידה והחניה היא של אחד השכנים האחרים, כדאי לבקש ממנו רשות להשתמש בה לשעות של ההובלה ולמנוע עוגמת נפש מכל הצדדים המעורבים.

ג. החלפת תאריך – במקרים יוצאי דופן אפשר ליצור קשר עם נציגי חברת הובלות ולבקש להחליף את התאריך. סביר להניח שנציגי החברה יקבלו את זה בהבנה, בעיקר כי הם בעצמם מעדיפים שלא לעבוד בגשם. ניתן לשער את הסיכוי לגשם לפי עדכוני התחזית ובאמצעות מידע שמופיע באתרי האינטרנט.

מעבר בטוח ומוצלח

הכי חשוב לשמור על הבטיחות כאשר מנסים לעבור דירה בגשם. הבטיחות באה לידי ביטוי בהגנה על הציוד, על המובילים ועל המשאית ויש לה משמעות גדולה גם עבור הרכוש האישי והפרטי שלכם.

הובלההובלה בחיפההובלות בחיפההובלות בצפוןחברת הובלות

MorM • דצמבר 12, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *