עוברים דירה

נעבור את זה יחד

כל מה שחשוב לכם לדעת בנושא הובלת ציוד כבד

הובלות מאז ומתמיד היו עסק אשר דורש תכנון מקדים וחשיבה מראש. בין אם אתם עוברים דירה או עוברים משרד או חווים כל מעבר אחר – ברורה לכם החשיבות ביצירת קשר עם חברת הובלות איכותית, אשר תשמור היטב על הציוד שלכם בזמן ההובלה, ותפרוק אותו כשהוא בריא ושלם. הדבר נעשה חשוב במיוחד, כאשר אנחנו מדברים על שירותי הובלות שהן אינן רגילות, אלא על מצב שבו אתם רוצים לבצע הובלת ציוד כבד. יש כיום לא מעט מקרים בהם תרצו להוביל ציוד כבד – בין אם מדובר על ציוד בטחוני, תעשייתי, חקלאי, או כל ציוד מסוג אחר ששוקל כמה טונות, והוא גם גדול במיוחד. השאלה היא כמובן – איך עושים זאת, ואיך בוחרים את חברת ההובלות המתאימה?

כך תבחרו חברת הובלות איכותית לציוד כבד

הובלת ציוד כבד● אריזה מתאימה – אריזה של ציוד כבד היא ממש לא כמו אריה של ציוד רגיל. כאן לא יספיקו קופסאות הקרטון הרגילות. חברה אשר מבצעת הובלת ציוד כבד, צריכה לספק לכם את ציוד האריזה המתאים, כדי שהציוד יישאר מוגן היטב, זאת כמובן, אלא אם כן יש לחברה אמצעים להגן על הציוד שלכם, גם מבלי שהוא ארוז, ומכל מקום מדובר על תכנון פרטני, שהחברה אמורה להציג בפניכם.
● ביטוח – אי אפשר להפריז בחשיבות הביטוח של הציוד הכבד שלכם. יש להניח ששוויו מגיע לעשרות אלפים, אם לא מאות אלפי או מיליוני שקלים. חשוב מאד שבמהלך ההובלה, הציוד יישאר שלם לחלוטין, וכאשר חברת ההובלות תפרוק אותו בזהירות, הוא יתפקד בצורה מלאה לגמרי. אל תחששו לבקש מחברת ההובלות לקרוא את פוליסת ביטוח צד ג’ אשר יש לה, ולראות האם אכן הציוד הכבד שלכם יהיה מכוסה בכל מקרה של נזק.
שינוע – כדי לבצע הובלת ציוד כבד יש צורך בשינוע מתאים. בעוד ששינוע של ציוד כבד מחו”ל נעשה לרוב באניות, הרי שבתוך הארץ יש צורך בפתרונות יבשתיים ויצירתיים. לרוב, הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות לחברת הובלות אשר יש לה ציי רכב עם מנופים. בעזרת המנופים אפשר להרים את הציוד הכבד, ולקבל מענה מלא.
חפשו מידע אמין – יש לא מעט חברות אשר יציעו לכן את השירות של הובלת ציוד כבד, וכל אחת תציע את עצמה בתור המומחית המובילה בתחום. אז איך אפשר לדעת שמדובר באמת על חברה איכותית? מומלץ בחום לחפש ביקורות אודותיה באתרי האינטרנט, ולא להסתפק בהמלצות שהיא תראה לכם, כדי שתוכלו לדעת האם השירות אכן מוצלח.

ומה עם המחיר?

לסיכום העניין, כמובן שאי אפשר לדבר על הובלה של ציוד כבד, מבלי שאנו מדברים על המחיר הסופי. ככלל, ברור שמחיר ההובלה יהיה גבוה יותר מאשר הובלה רגילה, אך זה לא הכל. יש בין השאר נתונים שנלקחים בחשבון – האם מדובר על פריט כבד אחד בלבד או על שורה של פריטים? מהו המרחק שרכב ההובלה צריך לעבור? כך תוכלו לקבל מחברת ההובלות הצעת מחיר מראש, וכמובן להשוות הצעות שונות.

מנהל אתר • November 11, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content