עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירותי הובלה

כך תזמינו בהצלחה שירותי חברת הובלות

כל מי שמתכנן להזמין שירותים מחברת הובלות צריך להיזהר שלא לבחור מובילים לא מקצועיים. מובילים מן הסוג הזה מציעים את שירותיהם בדרך כלל עבור לקוחות פרטיים שרוצים לעבור דירה, אך ניתן למצוא אותם גם במגזר העסקי והציבורי. מובילים לא מקצועיים יכולים לעכב בצורה משמעותית את לוח הזמנים של יום המעבר, ליצור נזקים בלתי הפיכים, ולגרום עוגמת נפש. מעבר לכך, הזמנה של מובילים לא מקצועיים מסכנת את הציוד.

שירותי הובלההובלות הן חלק מתחום הרבה יותר רגיש מכפי שנהוג לחשוב. ראשית, במהלך שירותים אלו אנו מפקידים את הציוד הכי יקר שלנו בידיים של זרים. שנית, אנו מאבדים שליטה למשך מספר שעות, ויכולים לעקוב אחר השירות רק בתחילתו ובסופו. יש צורך ברמה גבוהה של אמון מחברת ההובלות על מנת לבצע את המעבר בצורה מוצלחת, וליהנות משירות של מובילים הגונים.

ביטוח, לוח זמנים והצעת מחיר

ענף ההובלות לא שונה מענפים אחרים של בעלי מקצוע. אם תרצו לחסוך מעצמכם הרבה בעיות כדאי שתזמינו הובלה מחברת הובלות מקצועית בדגש על הנקודות הבאות:

  1. ביטוח – מובילים לא יכולים להבטיח שהציוד שלכם לא ייפגע, אולם יש חברות ביטוח שזה התפקיד שלהן. חפצים עשויים להישבר או להתקלקל גם עם מזמינים שירות הובלות מקצועי. הדרך היחידה להגן על הציוד היא לברר לגבי פוליסת ביטוח מקיפה ויסודית. יש לברר האם החברה מחזיקה בביטוח ומהם תנאי הפוליסה. חברה המשקיעה משאבים בביטוח מעידה על מקצועיות, מסירות ומחויבות לצרכי הלקוח, ולכן כדאי לתת לה עדיפות.
  2. לוח זמנים – אחד הדברים החשובים ביותר בתיאום שירות הובלות מקצועי הוא הקפדה על לוח הזמנים. יום המעבר הוא ממילא אירוע מורכב, מסובך וארוך. הקפידו לעבוד רק מול חברת הובלות שמבטיחה עמידה אופטימאלית בלוח הזמנים אותו קבעתם מראש. החברה לא אמורה למקסם את רווחיה על חשבונכם, ומומלץ לקבוע את מועד השירות לתחילת היום. נסו לשמור מקום חניה עבור המובילים, וכך תשפרו את מהירות ההעמסה, הפריקה והטעינה של הציוד.
  3. הצעת מחיר – מומלץ להימנע מתיאום שירות מול מובילים באמצעות הטלפון בלבד. קבעו פגישה בבית או במשרד, הראו למובילים את כמות הציוד, וודאו כי הכל נרשם בצורה מדויקת ואמינה. זכרו כי נציגי החברה ינסו להקפיץ את המחיר בכל הזדמנות שתהיה להם. אל תסתירו את כמות הארגזים או הקרטונים, ואל תעלימו מידע חיוני. בדקו האם יש תוספת מחיר על דירות בקומות גבוהות ללא מעלית, מה המשמעות של הובלת מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, והאם המחיר כולל טיפ.

לסיכום, הובלה בראש שקט דורשת עבודה מול אנשי מקצוע ברמה גבוהה. גם אתם יכולים ליהנות משירות כזה, כל עוד תדעו מה לבדוק. השקיעו את הזמן הדרוש בתיאום השירות ולא תתחרטו. נסו לקבל המלצות, התייעצו עם חברים ובני משפחה, ואל תשכחו להשוות מחירים ותנאים בין חברות הובלה שונות.

מנהל אתר • January 30, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content