עוברים דירה

נעבור את זה יחד

כיצד מתבצעות הובלות לתחום ההייטק?

הובלות של משרדים ועסקים שונות מהובלת דירות או מטענים גדולים לשינוע. כאשר מדובר בהובלות של משרדים וחברות הייטק יש לגשת לתכנון ההובלה בצורה ובסדר עדיפויות שונים מכל עבודת הובלה אחרת. הדבר נובע בעיקר בגלל הרגישות הגדולה של הציוד המובל, והצורך להתחיל לעבוד במשרדים החדשים כמה שיותר מהר. שני פרמטרים אלה מכתיבים תכנון הובלה מיוחד שמותאם לעסקים ומשרדים בעלי ציוד מחשבים ותקשורת רגיש, להעברת חדרי מחשבים ושרתים וכיוצא באלה.

כיצד זה מתבצע

הובלות הייטקחברות הייטק ומשרדים שונים בעלי ציוד מחשבים ותקשורת רגישים חייבים לדעת כי חברת ההובלה שאיתה הם יעבדו היא חברה מנוסה בסוג כזה של עבודות, וכי יש לה מוניטין בתחום זה. לא כל בעל משאית עם שני סבלים יוכל להתמודד בהצלחה עם עבודה מסוג זה, ויש להקפיד כי כל צוות העובדים של החברה מכיר את העבודה ובקיא בה.

כדי להעביר חברות הייטק ממקום למקום נדרשות פעולות הכנה מדוקדקות. ראשית יש לעשות תוכנית יחד עם מנהלי החברה, ולהחליט מהם האביזרים שניתן לארוז מראש ומה חייב לתפקד עד לרגע האחרון לפני ההובלה. חשוב להדגיש כי בנוסף להובלת האביזרים הרגישים של החברה יש להעביר גם את כל רהיטי המשרד והחפצים האחרים כמו שולחנות וכסאות, ארונות, ציוד משרדי שונה, ציוד המטבח וחדר האוכל של המשרד וכיוצא באלה. כך שעל תכנון ההובלה להיעשות במקביל בין שני תחומים אלה.

על חברת ההובלה לספק שירותי פירוק, אריזה ושינוע של כל תכולת החברה, ולשם כך עליה להעסיק אנשי מקצוע מתחום הנגרות, האלקטרוניקה, האריזה וכדומה. לפיכך, על החברה המובילה לספק את השירותים הבאים:

• שירותי פירוק ואריזה של ריהוט
• שירותי פירוק ואריזה של מחשבים וציוד אלקטרוני שונה
• שירותי פירוק ואריזה של חדרי מחשבים ושרתים
• שירותי מנוף לצרכי ההובלה
• אספקת חומרי אריזה לכל תכולת המשרד
• הובלה במשאיות עם דלתות הידראוליות, ביטוח ואחריות מלאה לכל התכולה

בנוסף לשירותים אלה רבות מחברות ההובלה המקצועיות לצרכים אלה משמשות גם כחברות אחסנה והן יכולות להעמיד לשירות הלקוחות מחסנים לאחסון התכולה לפרקי זמן שונים בהתאם לצרכים של החברה.

סדר סדר תרדוף

אחת התכונות החשובות ביותר בתכנון העברת משרדי הייטק היא שמירה על סדר הדברים. הכוונה היא לאריזת והעמסת המשאיות לפי סדר שנקבע מראש על פי סדר העדיפויות של המשרד. כאשר הראשון שעולה למשאית הוא האחרון שירד. כלומר, יש לתכנן את סדר אריזת הדברים והעמסת המשאית לפי תכנון קפדני, ויש לשמור עליו לאורך העבודה כולה.

גם בתחום הפירוק והאריזה יש לשמור על סדר. על מנת לפרק מערכות מחשבים מורכבות יש לשמור על סדר הפעולות שיאפשרו את הרכבתן במקום החדש במהירות וללא הסתבכויות. יש להקפיד לאפסן את כל החלקים האוטונומיים יחד עם האריזות המוכנות למחשבים ולמכשירי התקשורת השונים המותאמים באופן ספציפי למכשירים אלה, והם כוללים חומרי בידוד ושמירה על מכשירים עדינים אלה. עבודה זו מתבצעת רק על ידי אנשי מקצוע המיומנים בתחום המחשבים, והם אלה שירכיבו את הציוד במקום החדש ובאחריות מלאה.

המאמר בחסות אתר זוארץ הובלות
זוארץ הובלות בגוגל פלוס

מנהל אתר • October 14, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content