עוברים דירה

נעבור את זה יחד

תנור תעשייתי

כיצד מבצעים הובלות מכשירים כבדים?

הובלת פריטים כבדים מתבצעת בצורה שונה מאשר הובלה רגילה. הדגש העיקרי בהובלה מן הסוג הזה הוא על מנת נזקים למכשירים עצמם, כמו גם הגנה על הגב והבריאות של המובילים. ניתן להשתמש בשירותי הובלות קטנות כדי להעביר תנור תעשייתי, פסנתר או כל חפץ כבד אחר ממקום למקום. במקביל, חשוב להקפיד על כללי המפתח הנכונים.

הנה כמה טיפים להובלות של מכשירים כבדים מכל הסוגים:

א. הובלה של כל מכשיר בנפרד – ארגזים רגילים וקרטונים ניתן להוביל ביחד על מנת לחסוך זמן. לעומת זאת, בהובלה של מכשירים כבדים אין אופציה כזו. הדרך היחידה להתמודד עם המשקל של תנור תעשייתי לדוגמא היא להוביל אותו בנפרד ממכשירים כבדים אחרים. הובלה של כל מכשיר בנפרד דורשת השקעה גדולה יותר של זמן, אך היא בטיחותית ומומלצת.

ב. שימוש במנוף או במות הרמה – כיום כבר ניתן להשתמש באמצעי הרמה ייעודיים כדי להוביל את רוב סוגי המכשירים הכבדים. השימוש במנוף או במות הרמה מתאים גם להובלת מכשירים כבדים מקומות גבוהות וגם להובלה שמתבצעת מגובה פני הקרקע.

ג. הקצאת רכבים מתאימים – העמסה של מכשירים כבדים היא רק השלב הראשון בתהליך ההובלה. יש לדאוג להקצאת רכבים מתאימים כדי להעביר את המכשירים הכבדים ממקום למקום. אפשר להשתמש במשאית כדי להעביר כמה מכשירים כבדים אך קטנים, או להקצות רכב נפרד לכל מכשיר כבד וגדול.

האם יש הבדל בין הובלת תנור תעשייתי לבין הובלת פסנתר?

אנשי מקצוע יודעים שיש הבדל בין הובלות סוגים שונים של מכשירים כבדים. בהובלת פסנתר לדוגמא שמים דגש על פירוק והרכבת הרגליות, בעוד בתנור תעשייתי לא ניתן לפרק את החלקים החיצוניים. הבדל אחר קשור לרגישות של פסנתר לעומת רגישות של מכשירי חשמל מאסיביים כמו תנורים, מקררים וכן הלאה.

הובלת מכשירים כבדים מתבצעת רק עם חברות מקצועיות. לא כדאי לנסות להוביל מכשירים כבדים לבד, גם אם נדמה שמדובר על מרחק קצר במיוחד. חברת הובלות מקצועית היא היחידה שמחזיקה בידע ובניסיון הנדרשים על מנת להרים את המכשירים הכבדים. 

הובלת תנור תעשייתי

MoranH • מאי 4, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *