עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלת תכולה קטנה

הובלת תכולה קטנה מתייחסת לנפח הובלה קטן שניתן להעבירו ברכבי הובלה קטנים שאינם מצריכים משאית גדולה ויקרה. לרוב מדובר בדירות קטנות או במשרדים ועסקים קטנים או בחפצים בודדים הזקוקים להובלה. למרות שמדובר בהובלה קטנה יש להתייחס אליה במלוא הרצינות כי לא משנה כמה אתם מובילים עליכם להיות בטוחים שתקבלו שירות אמין, מקצועי, בזמן שנקבע ועם ביטוח ראוי.

מהי תכולה קטנה

המובילים מתייחסים לתכולה קטנה באופן הבא:
• דירות סטודנטים קטנות
• דירות קטנות בעלות תכולה מצומצמת של מספר רהיטים ומכשירי חשמל ומספר קטן של ארגזים ארוזים.
• פריטים בודדים כדוגמת: פינת ישיבה, שולחן אוכל, פסנתר, ארון קיר בודד, מקרר גדול וכדומה
• משרדים קטנים
• עסקים קטנים אחרים

הובלת תכולה קטנה אינה מצריכה משאית גדולה, וניתן להסתפק בטנדר גדול או במשאית עירונית קטנה. אבל יש לשים לב לכל פרטי ההובלה, ולסכם את הכל מראש, כדי למנוע אי נעימויות ביום ההובלה.

הובלת תכולה קטנה בראש גדול

הובלת תכולה קטנהלמרות שמדובר בהובלה קטנה יש להתייחס אליה כאל כל הובלה אחרת. יש לוודא כי חברת ההובלה שבחרתם היא חברה מקצועית, ומומלץ לעבוד עם חברה מקצועית וגדולה המספקת גם שירותי הובלה לתכולה קטנה מהטעם שחברה כזו תהיה אמינה, תוכל להתאים לכם את גודל הרכב הנכון לכמות החפצים שלכם, ולא לחייב אתכם על משאית ענקית שאין לכם צורך בה וכדומה.

עליכם לוודא כי חברת ההובלה תספק לכם קרטונים לאריזה, גם כשמדובר בהובלת תכולה קטנה, וכי יש ברשותה ציוד אריזה לחפצים רגישים ושבירים. במידה ואתם מובילים ציוד רגיש כמו מחשבים, מכשירים אלקטרונים רגישים וכדומה, בקשו מהחברה לארוז אותם לצורך ההובלה, וכך תפטרו את עצמכם מהאחריות עליהם בזמן ההובלה, כי אם יקרה משהו, תמיד יאשימו אתכם שלא ארזתם את הדברים נכון.

בנוסף, עליכם לוודא כי חברת ההובלה מכוסה בביטוח מקיף לתכולה שאותה היא מעבירה, ועליכם לדרוש לראות את פוליסת הביטוח, ולוודא כי מדובר בפוליסה אותנטית ובתוקף. אם יש לכם ספקות צלמו אותה, ושלחו את הצילום לסוכן הביטוח שלכם שיבדוק אותה ואת אמינותה. בנוסף, יש לחתום על הסכם הובלה מראש גם כשעושים הובלה קטנה, וזאת על מנת להבטיח לכם שהכל מסוכם ומוסדר.

כמה טיפים ליום ההובלה

גם הובלות של תכולה קטנה מצריכה משאית קטנה או טנדר גדול. ביום בו אתם עוברים דירה, וודאו כי יש מקום חניה מול פתח הבניין שלכם, וכי יש נגישות נוחה למשאית. הכינו את כל החפצים להובלה, ארזו אותם לפני יום ההובלה, ואל תשאירו דבר ליום ההובלה עצמו. בקשו כי ההובלה תעשה כהובלה ראשונה בשעות הבוקר המוקדמות ולא באמצע היום. הכינו בקבוקי מים לעובדים וטיפ במזומן לסבלים. את גובה הטיפ בררו לפני כן עם המוביל עצמו. וודאו כי הכניסה ליעד החדש פנוייה, וכי יש מקום חניה מול דלת הכניסה. אל תתחילו את עבודות ההובלה ללא הסכם חתום וללא פוליסת ביטוח בתוקף.

 

תכולה קטנה

מנהל אתר • October 6, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content