עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלת דירות יוקרה – בחרו מה שמתאים לכם

כאשר אתם מעוניינים לעבור דירה, יש חשיבות לבחירת חברת ההובלות המקצועית יותר שאפשר למצוא. עם זאת, כאשר מדובר על הובלה של דירות יוקרה, אזי הבחירה הזו היא אף חשובה עוד יותר. דירות יוקרה מטבען, הן דירות שכוללות בתוכן פריטים יקרים יותר, שדורשים טיפול הרבה יותר עדין מאשר זה שניתן בדרך כלל לחפצים ורהיטים. הריהוט שאתם מובילים יכול להגיע לסכום של מאות אלפי אם לא מיליוני שקלים, וכך גם יש להוביל לא פעם יצירות אומנות נדירות ויקרות ערך, מכשירי חשמל איכותיים ויוקרתיים, ולא פעם מדובר על מוצרים עדינים במיוחד.

אז איך אפשר לוודא שאתם בוחרים את חברת ההובלות המתאימה למשימה?

כל הדברים שחשוב לבדוק

  • הובלת דירות יוקרהביטוח על התכולה – שימו לב שבמידה ואתם מחפשים שירותי הובלה של דירות יוקרה, אזי חברת ההובלות גם תדאג לבטח את כל הפריטים בזמן ההובלה. הביטוח צריך לחול על הפריטים מהרגע שהמובילים בעצם מגיעים ונוגעים בהם – החל מהשלב שבו הם מרימים אותם מנקודת המוצא, ועד הרגע שבו הם פורקים אותם בדירת היעד. מכיוון שמדובר על חפצים יקרים מאד, יש לוודא שהסכום המקסימלי של הביטוח, תואם גם את הסכום של החפצים.
  • פתרונות למוצרים עדינים – כאמור, לא פעם בדירות היוקרה יש מוצרים שהם לא רק יקרי ערך, אלא גם עדינים מאד ושבירים במיוחד. יש לוודא שחברת ההובלה תדאג לתת לכם את חומרי הגלם, או לספק את אנשי המקצוע, אשר יעטפו ויארזו היטב את המוצרים העדינים הללו, וגם ידעו לשים עליהם מדבקות שיתריעו על כך שמדובר על מוצרים שבירים ועדינים. כמובן שהמובילים עצמם גם יתייחסו לחפצים הללו בצורה הראויה, ויובילו אותם בעדינות ויפרקו אותם בזהירות.
  • פתרון למוצרים גדולים – לא פעם, כאשר מדובר על הובלה של דירות יוקרה, יש למצוא פתרונות מיוחדים להובלה של חפצים גדולים ויקרים במיוחד, אשר לא ניתנים להובלה רגילה דרך חדר המדרגות, ולא כולם אף עוברים דרך הדלת. כך למשל, אם מדובר על הובלה של פסנתרים, של פסלים גדולים במיוחד ואפילו של תמונות גדולות. במקרים הללו, יש לבחור בחברת הובלה שתוכל להוביל את החפצים באמצעות מנוף, וכמובן יבצעו את העבודה בעדינות ובמקצועיות הראויה.
  • פירוק של רהיטים – אם יש לכם בדירת היוקרה שלכם מיטות איכותיות וגדולות במיוחד, או שולחנות אוכל מדהימים מעץ עתיק, יש לדאוג שחברת ההובלה תספק לכם נגר מקצועי שידע איך לפרק את הרהיטים, ולהרכיב אותם מחדש בדירה החדשה, כך שהם יהיו חזקים בסוף התהליך, כאילו איש לא נגע בהם.

לפנות לאנשי מקצוע ברמה גבוהה

אם כן, כאשר מדובר על הובלה של דירות יוקרה, יש חשיבות מכרעת לבחירת חברת ההובלות אשר תלווה אתכם בתהליך המעבר. יש לבחור חברה אשר יש לה ניסיון בהובלה של דירות יוקרה, והיא יכולה לתת לכם פתרונות מגוונים במיוחד, עבור פריטי היוקרה בדירה.

המאמר באדיבות “הראשון בהובלות” – הובלות דירות יוקרה בירושלים

אודות כותב המאמר

מנהל אתר • October 20, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content