עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלות קטנות

הובלות קטנות וגדולות

מעבר לדירה חדשה הוא אבן דרך מרגשת במהלך החיים. בין אם מדובר בזוג חברים אשר עושים צעד נוסף במערכת היחסים ועוברים לגור יחד, בין אם מדובר בבן שהחליט לעזוב את בית הוריו ולהפוך לעצמאי בשטח, בין אם מדובר בסטודנט אשר עובר לאזור מגורים חדש על מנת להתחיל וללמוד, ובין אם מדובר במשפחה אשר זקוקה לדירה גדולה יותר בגלל תינוק חדש שבדרך. אולם, על אף כל ההתרגשות וההנאה שיש בשינוי חיובי זה, ישנם גם רגשות של לחץ ובלבול בעקבות כל המטלות והסידורים שבדרך. בין האריזות והארגונים השונים יש גם צורך לדאוג לחברת הובלות, על מנת שתעביר את החפצים שלכם בשלמותם אל הבית החדש, מה שעשויה להתברר כמשימה לא פשוטה כלל. המדריך הבא יסייע לכם בבחירת סוג ההובלה אותה אתם צריכים להזמין, על מנת שלא תבזבזו כסף וזמן מיותרים.

מה בין הובלות קטנות וגדולות?

בבואכם להזמין שירותי הובלה תוכלו לבחור בין שירותי הובלות קטנות לבין שירותי הובלות גדולות.

  • שירותי הובלות קטנות הן למעשה הובלה של חפצים בנפח קטן יותר מתכולה של דירה גדולה או משרד. הובלה של חפצים כמו מכונת כביסה, מקרר, ארון וחפצים שונים אשר לא ניתן להעביר באופן עצמאי, נחשבת להעברה קטנה. גם אוסף של כמה חפצים שונים, הוא הובלה בנפח קטן. הובלה קטנה היא למעשה הובלה אשר מתבצעת במכונית מסחרית או בטנדר, ולא במשאית, וכמות כוח האדם הנדרשת לצורך ההובלה לרוב לא עולה על אדם אחד או שניים.
  • שירותי הובלות גדולות הם למעשה שירותי ההובלה שכולנו מכירים. הובלת תכולה של דירה שלמה או של משרד, הכוללת מוצרי חשמל, רהיטים וארגזים עם חפצים אישיים. לרוב, שירותי הובלה אלו נעשים על ידי מספר אנשי צוות, באמצעות משאית הובלות, ולעיתים גם באמצעות עזרים נוספים כמו מנוף, על מנת להעביר את החפצים השונים אשר אינם עוברים בפתחים הסטנדרטיים של הבית או המעלית.

אז מה עדיף?

הובלות קטנותלשאלה האם עדיף לשכור שירות של הובלות קטנות או דווקא הובלות גדולות אין תשובה חד משמעית. למעשה, ההחלטה צריכה להתבצע כאשר כל מקרה לגופו. אם אתם סטודנטים אשר עוברים דירה למעונות או לדירה קטנה הקרובה למקום הלימודים, וודאי אינכם זקוקים לשירותי הובלות גדולות, מאחר ואת הרוב הגדול של החפצים אתם יכולים להעביר בכוחות עצמכם. במקרה כזה, כדאי שתשכרו את שירותי ההובלות הקטנות על מנת להעביר חפצים גדולים כמו מיטה או ארון. אולם, אם אתם משפחה גדולה אשר זקוקים להעברת תכולת הבית לדירה חדשה, ודאי שטנדר או מכונית מסחרית לא יספיקו לביצוע המשימה.

שיקולים כלכליים

חשוב שתדעו, כי לעיתים העברה של פריט אחד בהובלה קטנה עשוי לעלות יותר מאשר העברה של אותו פריט יחד עם עוד כמה פריטים נוספים. לכן, חשוב מאוד שתדעו לעשות את השיקולים הכלכליים שלכם בעת בחירת שירות ההובלה על מנת שלא תשלמו מחיר גבוה.

הובלות גדולותהובלות קטנות

מנהל אתר • February 20, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content