עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלות קטנות בפתח תקווה

הובלות קטנות בפתח תקווה – עוברים את זה מהר, בקלות ובלי בעיות

גרים בפתח תקווה והסביבה? עוברים דירה מפתח תקווה לעיר אחרת? עוברים מכפר סבא, רמת השרון, הרצליה או תל אביב לעיר פתח תקווה – חברת הובלות קטנות בפתח תקווה תשמח לסייע לכם בתהליך המעבר. התנסנו באינספור מעברי דירה, בתים ומשרדים מכל הסוגים ובכל חלק הארץ. במהלך השנים פיתחנו שיטות, מיומנויות ושלל כלים שמסייעים לנו להתמודד עם מעברי דירה מורכבים ולא פשוטים. הצוות שלנו מגיע לכל מקום החל מדירות בקומות גבוהות בלי מעלית, דרך בניינים הממוקמים ברחובות צרים במיוחד ועד לדירות בהן יש צורך במנוף ובשאר אמצעים שיסייעו להוריד את החפצים הכבדים.

למעשה, חברת הובלות קטנות בפתח תקווה מתמחרת את ההובלה בשיטה קצת שונה ממה שהתרגלתם עד עכשיו. התמחור נעשה בהתאם לכמות המוצרים, הארגזים והרהיטים אותם אתם מעבירים כך שאם אתם צריכים להעביר רק מקרר, מכונת כביסה וספה למשל ההובלה הזאת תשתלם לכם במיוחד!.

היתרונות של שירות הובלות קטנות בפתח תקווה

  1. מובילים כשנוח לכם – אתם מציינים בפנינו מתי אתם מעוניינים לבצע את המעבר ואנחנו נעשה הכל במטרה להתאים את עצמנו ללוח הזמנים שלכם. אנו מבינים עד כמה מעבר דירה הוא תהליך לחוץ בזמנים, במיוחד כשיש ילדים וקריירה על הראש. הצוות שלנו יעשה את הכל בכדי שההובלה תתבצע בזמן בלי עיכובים ובלי תקלות.
  2. מבטחים אתכם – כל המוצרים אותם אנו מעבירים עבורכם מבוטחים כך שבמידה ומשהו קורה, אתם מקבלים פיצוי מלא.
  3. מחיר הוגן – כאמור, שיטת התמחור שלנו אחרת לגמרי ממה שקיים בשוק ההובלות. אתם מחליטים האם לתמחר פר מוצר או לתמחר את ההובלה במחיר פיקס.

אז אם אתם מחפשים חברת הובלות קטנות בפתח תקווה, נשמח להציע לכם את מגוון השירותים שאנו מספקים לקהל לקוחותנו. הובלה למקררים, מכונות כביסה, רהיטים כבדים, ארגזים ושלל חפצים מתבצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן תוך הקפדה על שמירת החפצים שלכם מפני פגיעות ומכות. שירות מקצועי, אדיב, מהיר ואיכותי במחיר מפתיע

הובלות קטנות בפתח תקווה

 

הובלות קטנות בפתח תקווה

מנהל אתר • אוגוסט 7, 2016


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *