עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלות – נוחות כערך עליון

איכות החיים אליה אנו שואפים קשורה לכמות האופציות הקיימות לשם שיפור איכות החיים. ככל שיש יותר אופציות, יותר אמצעים לשדרג את האופן שבו אנו חיים את חיינו ולגרום להם להיות נוחים יותר, כך אנו מנצלים את הקיים ונהנים מחיים עשירים יותר, מאושרים יותר ונינוחים יותר.

נוחות ושירותי הובלות

הובלה נוחהאחד השירותים שקיים כדי לשרת את הצורך ההולך וגובר שלנו בנוחות הוא שירותי הובלות. אומנם שירותי הובלות ללקוחות אשר עוברים דירה קיימים כבר עשרות שנים וייתכן שהם לא החלו כאופציה לשדרוג החיים, אלא כאופציה לעצלנים, אבל הזמנים השתנו, הצורך שלנו בגורמים משרי נוחות הפך חזק מאי פעם ולמזלם של חברות הובלות, אנו רואים באפשרות לשכור את שירותיהם כדרך ליהנות מנוחות, גם בזמנים הכי פחות נוחים – זמני מעבר דירות.

איך חברות הובלות מספקות לנו נוחות?

רק מתקשרים ומזמינים – כדי לדאוג להעברת רכושנו מדירה לדירה בעידן הנוחות, כל שעלינו לעשות הוא להתקשר לחברת הובלות מתאימה (לאחר בדיקה קצרה באינטרנט) ולקבוע תאריך להובלה.

כמובן שרצוי וכדאי שנתמקח על המחיר, אבל כשלנגד עינינו הנוחות שלנו, אנחנו מסוגלים להסכים על מחיר שיהלום את הצורך הזה במהירות.

לא צריך לארוז לבד או לפרוק לבד – חלק מחברות ההובלות מציעות לנו שירותי אריזה ופריקה ולעיתים אף הרכבה כדי שנוכל אנחנו ליהנות מהנוחות של השירות מההתחלה ועד הסוף.

תהליך האריזה והפריקה הוא תהליך ארוך ומייגע עבור רבים ועצם העבודה שהוא נעשה על ידי חברת ההובלות מותיר לנו זמן לעשות רק מה שעושה לנו טוב מהווה נוחות מקסימאלית.

לא צריך לסחוב – החלק הכי מרתיע במעבר דירה הוא הצורך לסחוב ציוד בין הדירות, להוריד ולהעלות ארגזים גדושים ותיקים מתפקעים ולקוות שהגב לא יישבר בדרך. וזה מבלי להזכיר את המקרר, מכונת הכביסה והתנור, שבלי עזרה יהיה לנו מאוד קשה להתמודד עם העברתם.

עצם העובדה שעבודת הסחיבה הנוראית מוטלת על אחר מפנה לנו זמן ליהנות מהדברים החיוביים שבמעבר הדירה.

יש זמן להסדיר דברים אחרים – פרט להעברת חפצים, ישנם לא מעט דברים שעלינו לטפל בהם בעת מעבר דירה והעובדה שהדאגה להובלות נעלמת, מאפשרת לנו לתת את הדין על דברים חשובים אחרים כמו הסדרת חשבונות, שינוי כתובת ועוד דברים שאין מי שיעשה עבורנו, בניגוד למקרה עם הובלות.

החלק הקשה במעבר דירה אינו על כתפינו ואנו חשים הקלה – עצם העובדה שהקושי הרב שכולנו יודעים שכלול בהעברת הרכוש לדירה החדשה לא נמצא על כתפינו כבר גורמת לנו להרגיש טוב יותר בקשר למעבר הדירה.

לא מדובר במשהו קונקרטי, אלא בתחושה נעימה שמעבר הדירה הוא קל יותר – נוח יותר, משהובלת חפצינו נעשית בידי מומחים. עצם הרצון להרגיש את התחושה הזו ולהגיע לנוחות העילאית שהיא מביאה עמה, כבר הופכת את הבחירה בשירותי הובלה למשתלמת.

מנהל אתר • October 6, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content