עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלות משרדים – כך תדאג לעסק שלך

הובלות משרדים הנה משימה קצת יותר מסובכת מהובלות רגילות של מעבר דירה בגלל שהעסק שלך לא יכול להרשות לעצמו להיות לא פעיל למשך יממה ואפילו לא למשך מספר שעות, שכן על כל שעת עבודה שמתבזבזת על העברת המשרד אתה מאבד כסף.

הובלות משרדים כדי להעביר את העסק בקלות למשכנו החדש

האידיאל היה אילו לא היית צריך שירותי הובלות משרדים כלל והמשרד שלך היה נשאר במקומו הראשוני, אבל הכרח המציאות הוא כזה שלאחר זמן מה במשרד שכור, וודאי תרצה לעבור למשרד אחר וטוב יותר.

כדאי לעשות את זה נכון מבלי לאבד לקוחות או זמן עבודה יקר, עליך לבחור בחברת הובלות המתמחה בהובלות משרדים ומסוגלת לספק לך את השירות הטוב והנוח ביותר להעברת חפצי משרדך לביתם החדש.

מה אני צריך?

עוברים משרדלפני שאתה בוחר בחברת הובלות שתבצע את העברת חפצי המשרד למיקומו החדש, פרוס לפניך את הצרכים של משרדך מההובלה הזו ועמוד על מילואם מוקדם ככל האפשר.

יכול להיות שאינך מודע לכלל השירותים של הובלות משרדים שמציעות חברות הובלה שונות ולכן, לפני שאתה מכין את רשימת הצרכים שלך, כדאי לך לשוטט בין אתרי חברות הובלות שונות ולראות אילו שירותי הובלות משרדים הן מציעות ודרך כך, תוכל לבנות תמונה ברורה יותר של מה אתה מצפה לו ממשימת ההעברה הזו.

כמה דברים שכדאי לכלול ברשימת צרכי ההובלה:

דרישה לעמידה בזמנים. כפי שכבר צוין, העסק שלך לא יכול להרשות לעצמו להיות מנותק לזמן רב, אם בכלל, ולכן גם אם במקרה של מעבר דירה היית מוכן להתפשר ולוותר לחברת הובלות שמאחרת או מובילה באיטיות את חפציך, במקרה של הובלות משרדים, ראוי שתדרוש עמידה בזמנים ואף תעגן זאת בחוזה.

זמינות. פרט לעמידה בזמנים, זמינות החברה מבחינת ימים ושעות תאפשר לך להתאים את ההובלה לזמן הטוב ביותר עבורך. לא רק זה, כבעל העסק, רצוי ואף כדאי שתהיה נוכח בזמן ההובלות של חפצי משרדך למשכנם החדש ולשם פיקוח יעיל מצידך, על חברת ההובלות להיות זמינה לצרכייך גם בזמן אמת, דבר שכדאי שתברר מבעוד מועד.

אריזה פריקה ונגרות. במקרה שחלק מהחפצים שמועברים ממשרדך הישן לחדש הנם גדולים במיוחד, או רבים מאוד ויש קושי לארוז אותם עצמאית, או לבנות אותם מחדש במשרד החדש, ישנן חברות הובלות שמציעות שירותים משלימים שיעזרו לך בכך ויפתרו לך את הבעיה.

כמות וגודל המשאיות. משרד גדול שמועבר למקום חדש מכיל הרבה מאוד חפצים שדורשים הובלה ואם משרדך הוא כזה, חשוב שתבדוק את כמות הרכבים כמו גם כמות המובילים שמעמידה לרשותך חברת ההובלות כדי שלא תמצא את עצמך מתעכב בפתיחת המשרד החדש רק בגלל שחברת ההובלות לא הייתה מוכנה לוגיסטית לצרכי משרדך.

מנהל אתר • October 6, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content