עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירותי הובלה

דברים שחשוב שתדעו על הובלות קטנות

כשאנו חושבים על הובלות אנחנו בדרך כלל חושבים על כך שעלינו להעביר תכולה של דירה שלמה עם עשרות ארגזים, מיטה ומכשירים חשמליים כבדים, אך לעיתים הצורך שלנו בהובלות מסתכם ברצון להעביר ספה אחת, אולי גם מכונת כביסה או כמות לא גדולה של ארגזים. הובלות מסוג זה נקראות הובלות קטנות והן בהרבה מובנים אפילו יותר מעיקות מהובלות גדולות שכן הן יכולות להוות כאב ראש גדול בהרבה.

למה קשה לנו דווקא עם הובלות קטנות?

הסיבה שהובלות קטנות יוצרות כאבי ראש גדולים נובעת בדיוק ממה שהן – קטנות ולכן חברות הובלות רבות רואות בהן עבודות פחות קוסט-אפקטיביות ובהתאם לכך גובות סכומים גבוהים במיוחד עליהן.

בשל כך, רבים מאיתנו נמנעים מלבחור בחברות הובלות בשביל העברת חפצים בודדים, עד כמה שהעברה עצמאית שלהם אינה נוחה ומלווה בקושי רב, רק כדי להימנע מהוצאת סכומים בלתי סבירים על סוג זה של העברות.

אבל למה שנצטרך להתאמץ כל כך? למה שנצטרך לבזבז את זמננו בחיפושים אחר חבר עם מכונית גדולה מספיק כדי להכיל מכונת כביסה או, לחלופין, למה שנרצה להיפרד מהספה שליוותה אותנו בשנתיים האחרונות רק בגלל שנראה לנו יקר מדי לבזבז כל כך הרבה כסף על הובלות?

לכל השאלות הללו יש תשובה והיא נמצאת בתחום הנישה של הובלות שהנו תחום ההובלות הקטנות.

הנישה של הובלות קטנות

הובלות קטנותחלק מחברות ההובלות הגדולות הקימו בתוכן תתי מחלקות המתמחות בהובלות קטנות, חלקן יקרות יחסית, אך היתרון שלהן הוא בכך שהן מנצלות מערך מנוסה וממוקצע של מובילים ומשאיות הובלה ולכן תמורת המחיר שאנו משלמים אנו מקבלים שירות איכותי והובלה יעילה.

ישנן גם חברות הובלות שהנן חברות נישה המתמחות דווקא בהובלות קטנות, את לחמן הן מרוויחות בדיוק בזכות אנשים כמונו שזקוקים להובלה של ספה או כמה רהיטים בסיסיים בלבד. הן סומכות על כך שנזכור אותן ונמשיך להשתמש בשירות ההובלה הזול יחסית שלהן במעברי דירה עתידיים.

הרבה מחברות הנישה להובלות קטנות מספקות גם שירותים של הובלות של תכולת דירה שלמה אך מדובר בחברות הובלה קטנות יחסית, משפחתיות, שעצם מערך ההובלה שלהם מותאם בצורה הנוחה ביותר להובלות קטנות ובגלל היותן קטנות, המחירים שלהן בהתאם.

כמה לשלם על הובלות קטנות

כמו על הובלות רגילות, גם בכל הנוגע להובלות קטנות שווה להתמקח ולהשוות מחירים לפני שסוגרים עם חברה מסוימת, אך במקרה של הובלות קטנות, לא מדובר בהובלות שאמורות לגזול יותר מדי זמן וזקוקות להרבה ידיים עובדות של מובילים, ולכן ניתן במקרה הזה לחסוך ולבחור בחברות שמציעות מחירים נמוכים מהממוצע.

אך תזכרו כי מדובר בסיכון שכן מחיר נמוך יכול להיתרגם לאיחורים ותקלות אחרות ולכן מי שאוהב להיות בצד הבטוח, גם במקרה של הובלות קטנות כדאי שיבחר בחברות איכותיות עם מחירים בהתאם.

הובלות קטנות

מנהל אתר • October 20, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content