עוברים דירה

נעבור את זה יחד

ביצוע הובלה בעזרת וו גרירה

הובלה עצמאית מתי שרק רוצים

כשרוצים לעבור דירה או רק להוביל פריט מסוים ממקום אחד לשני, מתחילים כאבי ראש רבים כיצד לבצע את המשימה. אנשים רבים מנסים להוביל את הפריטים ברכב הפרטי שלהם, מה שלא רק יכול לגרום נזק לפריט שמובל, אלא גם המושבים של הרכב יכולים להינזק. הובלה כזו מסוכנת ולא מקצועית אך אין הדבר אומר שתצטרכו לקרוא לשירותי הובלות כדי שיבצעו את המשימה. תוכלו לבצע כל הובלה שרק תרצו אם יש לכם וו גרירה ברכב. ביצוע הובלה באמצעות וו גרירה ונגרר יכולה לשפר את חייכם בעיקר אם אתם מובילים חפצים רבים במהלך העבודה, חוסכת כסף והתקנת ה-וו פשוטה למדי.

ביצוע הובלה בעזרת וו גרירה: כך עושים את זה נכון

  • וו גרירה יכול להציל אתכם מספר רב של פעמים במהלך החיים. מוזר לפעמים לחשוב עד כמה וו קטן שמותקן פעם אחת יכול לחסוך כסף רב, למשל כאשר הרכב נתקע. לכולנו המצב המבאס הזה קורה, הרכב לא מניע והוא פשוט עומד באמצע שום מקום. לא תמיד המצב של הרכב ממש חמור ולפעמים הוא יכול עוד לנסוע על גלגליו אך הבעיה שהמנוע לא מתניע או שהמצבר נגמר. במקרים אלו, וו גרירה יכול להתחבר אל הרכב וכך תוכלו לחסוך מאות שקלים, זמן רב והרבה דאגות..

 

  • בכל מה שקשור להובלת ציוד עבודה או ריהוט, יש צורך בקניית או השכרת נגרר. הנגרר הוא עגלה שמובלת מאחורי הרכב כאשר גם רכב פרטי ממוצע יכול להוביל את הנגרר ולא רק רכבי שטח גדולים. חשוב מאוד לקשור ולארוז את כל הציוד היטב כדי ששום דבר לא ייפגע במהלך ההובלה וגם לחבר את הנגרר בצורה הנכונה. מומלץ להיעזר באדם נוסף במהלך החיבור ולבדוק את תקינות החיבור.

התקנה פשוטה, זולה וכדאית

התקנת וו גרירה היא אמנם אינה חובה לפי תקנות התעבורה בישראל אך פותרת בעיות רבות. ההתקנה יכולה להתבצע כמעט בכול רכב. עוד לפני ההגעה למוסך כדאי לברר מראש האם ניתן להתקין את ה-וו ברכב, כאשר תהליך ההתקנה עצמו לוקח לכל היותר כמה שעות. חשוב לוודא שמתקינים את ה-וו במקום מוסמך ואמין כיוון ש-וו לא איכותי יכול לגרום נזק ואף לסכן חיים בעת נסיעה.

הובלה עם וו גרירה

MoranH • אפריל 30, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *