עוברים דירה

נעבור את זה יחד

בחירת חברה עבור הובלת מבנים באמצעות מנוף

לא כל חברת הובלות יודעת כיצד להשתמש במנוף על מנת להוביל מבנים שלמים. מצד שני, בשנים האחרונות ניתן לזהות לא מעט טכניקות בנייה חדשות המחייבות שירות מן הסוג הזה, כגון בנייה קלה, בנייה בעץ, בנייה מודולארית ועוד. המשמעות היא שכדאי להכיר את הכללים של בחירת חברה עבור הובלת מבנים באמצעות מנוף.

הקריטריונים בהם צריכה לעמוד כל חברת הובלות

יש מספר קריטריונים בהם כל חברת הובלות צריכה לעמוד. הקריטריון הראשון הוא אמינות, אשר באה לידי ביטוי בכל שלבי ההובלה. חברת הובלות אמינה תשים את האינטרסים של הלקוח לפני האינטרסים של העובדים, המנהלים או הרווחים. היא תקפיד על הובלה זהירה, ותחשוף כל ליקוי פוטנציאלי בפני הלקוח עוד טרם החתימה על החוזה.
שנית, חברת הובלות מקצועית נדרשת להציג את השילוב המתאים בין הכשרת מובילים לבין צי רכבים. בסופו של דבר, אף חברה לא יכולה לבצע הובלת מבנים באמצעות מנוף, כאשר אין ברשותה את הכלי המתאים. מנוף הוא אמצעי מכני הדורש יכולת הפעלה מדויקת ומעולה. על חברת ההובלות להכשיר נהגי מנוף, לבדוק מי מתוכם מתאים עבור משימת כמו הובלת מבנים, ולבדוק כי כולם מקפידים על כללי הבטיחות.

מנוף

מי משתמש במנוף לצרכי הובלת מבנים?

הובלת מבנים באמצעות מנוף מתאימה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. יש להזמין את ההובלה מספיק זמן מראש, ולוודא עמידה בלוח הזמנים. בנוסף, במהלך ההובלה של המבנים חשוב מאוד לפנות את הסביבה בנקודת המוצא והיעד. פינוי לא נכון מסכן את העוברים והשבים, ומהווה ליקוי בטיחותי חמור.

הובלת מבנים באמצעות מנוף מתבצעת בצורה הבאה:
1. בחירת מנוף המתאים לגודל ולמשקל המבנה
2. העמסת המבנה תוך פיקוח מצד קצין בטיחות
3. שינוע של המבנים בדרכים המקובלות וליווי משטרתי בעת הובלת משקל חריג
4. פירוק המבנה והרכבתו באתר הפריקה

כך תבטיחו הובלה מהירה ואיכותית

על מנת לבצע הובלת מבנים בצורה נכונה יש להזמין את אנשי המקצוע הנכונים. התפקיד שלהם הוא לייעץ לבעל המבנה, לזהות נקודות הדורשות חיזוק, ולשקול את המבנה מבעוד מועד. לא מומלץ לחכות עד הרגע האחרון על מנת לבצע את הבדיקות הללו. האבטחה של המבנה מתבצעת עוד לפני ההובלה, אך היא באה לידי ביטוי גם במהלך השינוע. אנשי מקצוע עם ניסיון, מיומנות ורגישות לפרטים הקטנים יקלו על ההובלה וימנעו עוגמת נפש.

לסיכום, שירות כמו הובלת מבנים באמצעות מנוף מהווה כיום חלק בלתי נפרד מתחום הבנייה. ההעמסה של המבנים מתבצעת על גבי מנוף המיועד לכך, ולא לכל חברה יש את צי הרכבים הדרוש. מעבר לכך, צוותים מקצועיים ומיומנים מספקים שירותי הובלות עבור מבנים ניידים, ויודעים כיצד לפרק אותם במהירות. שירות זה הוא חיוני לבעלי מבנים ניידים, ולכל מי שרוצה לנצל את היתרונות של בנייה מודרנית.

מנהל אתר • October 22, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content