עוברים דירה

נעבור את זה יחד

בהובלות- המקצועיות מעל הכול

כשמעוניינים לספק שירות, כל שירות, ושירותי הובלות בפרט, חשוב להבין מה הלקוחות שלנו רוצים מאיתנו. האם הם מסתפקים בשירות הבסיסי שלשמו הם פנו אלינו או שיש להם כל מיני צרכים נסתרים, נוספים החשובים לא פחות מהצורך שהם מציגים לנו?

מה הלקוחות רוצים כשהם מחפשים חברת הובלות?

בעצם, אנחנו צריכים לחשוב האם הלקוחות הפוטנציאלים שלנו פונים אלינו כי כל מה שמעניין אותם הם שירותי ההובלות שלנו או שהם רוצים משהו מעבר? ואם הם אכן רוצים משהו מעבר, האם אנחנו מספקים את מה שהם רוצים?

כשזה מגיע להובלות, אחרי מעט זמן בעסק ברור לכולם שלקוח מסופק אינו לקוח ששילם על שירותי הובלות וקיבל שירותי הובלות, אלא לקוח מסופק הוא לקוח ששילם על שירות הובלות וקיבל מעבר גם שירות איכותי, מקצועי ומהיר.

זאת אומרת – לקוחות המבקשים לקבל הובלה לא משלמים על עצם ההובלה עצמה, אלא דווקא על המושג הערטילאי של מקצועיות בהובלה.

מה אני מציע?

הובלה מקצועיתכחברת הובלות אתה וודאי מציע שירותי הובלות נוחים למעברי דירה, העברת ציוד בין משרדים וכו’, את מספק את המובילים בתאריך ובשעה שתוכננו והלקוח נהנה מכך שבמועד שנקבע, חפציו יועברו למקום החדשה ללא טרחה מצדו.

אך אם לקוחות בעצם מעוניינים לשלם על מקצועיות ולא דווקא על השירות הפשוט של הובלות, יש מקום לחשוב האם זה מה שאתם מספק. עליך לשאול את עצמך את השאלה הבאה – אם כל מי שבתחום ההובלות מציע שירותי הובלות כמו שלי, למה שיבחרו דווקא בחברת ההובלות שלי?

התשובה לשאלה הזו צריכה להיות – בגלל שאני מציע את שירות ההובלות המקצועי ביותר שניתן ובכך מאפשר ללקוח ליהנות משירות מעולה של הובלות איכותיות.

איך אוכל להבטיח מקצועיות בהובלות?

ההבדל בין מה שחברות הובלות רבות מציעות לבין הבטחת מקצועיות בהובלות הנו דק, אך לקוחות מסוגלים להבחין בהבדל ולבחור בחברות שלתפיסתן אכן מספקות את המקצועיות הזו.

במקצוע כמו הובלות, בו יש כל כך הרבה חאפרים ונותני שירות ירוד, המניחים שלא משנה איך יציגו את עצמם, כל עוד הם מבצעים את עבודת ההובלה בפועל, יהיה מי שיזמין מהם, עליך להתעלות מעל, לבלוט ובכך למשוך אליך את האנשים שמוכנים לשלם יותר כשהם מקבלים יותר.

יש לנו סוד בשבילך – כולם מוכנים לשלם יותר כשהם מקבלים יותר ובתחום כמו הובלות, ברגע שבעיני הלקוח תיראה כמי שנותן שירות טוב יותר, תוכל להרוויח הרבה יותר.

איך תעשה את זה – תמיד תדאג לאדיבות המובילים, לעמידה בזמנים וכך לשירות הובלות מקצועי ואיכותי. ככל שיהיו יותר לקוחות שיחוו את המקצועיות שאתה מציע, כך השמועה תתפשט מפה לאוזן והמוניטין שלך כנותן שירות איכותי יביא לך עוד לקוחות.

אז השקע במיצוב חברת ההובלות שלך שנותנת שירותי ההובלות שלקוחות רוצים ותראה אותה הולכת ופורחת.

מנהל אתר • October 6, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content