עוברים דירה

נעבור את זה יחד

את הזמן שלך תשקיע בדברים החשובים באמת, לא בהובלות

כשכל חברות ההובלות נגישות לנו, בזכות גלישה מהירה ברשת האינטרנט וכל שאנו צריכים זה רק לחפש ולבחור את המתאימה מביניהן, אין סיבה שנשקיע את זממנו היקר בלעשות את זה לבד

הישראלים – תמונת מצב

אי אפשר לומר על הישראלים שהם עצלנים, אנחנו עובדים יותר ימים מהרבה מדינות בעולם ועובדים יותר שעות. אחוז המובטלים בישראל הוא מהנמוכים בעולם ומתקרב לאידיאל עבור מדינה מפותחת. אנחנו מתמרנים ביעילות בין העבודה, למשפחה, לחברים ותמיד שואפים לעשות עוד. בקיצור, אנחנו אומה עסוקה במיוחד.

אולי מוסר העבודה הגבוה נובע מכך שרבים מאיתנו שירתו בצבא וחלקנו עדיין במילואים ובזכות זה אנחנו מסוגלים לחתור למטרה ומסוגלים להתמודד אפילו עם המסגרות הנוקשות ביותר. אולי זה פשוט בגנים שלנו או שאנחנו מאוד מעוניינים לרצות את האמא ההישגית שגידלה אותנו. תהא הסיבה אשר תהא, הזמן הפנוי שלנו מועט וכשכבר יש זמן פנוי אנחנו רוצים ליהנות ממנו.

מה לזה ולהובלות?

פשוט מאוד – אין לנו את הזמן לעשות את זה לבד. גם אילו היה הזמן לבצע הובלות לבד, אין שום סיבה שנבזבז אותו על עוד “עבודה”.

שירותי הובלהאומנם כישראלים אנחנו מעוניינים להיות חסכוניים ולשמור על הכסף שאנחנו מרוויחים כדי שנוכל ליהנות ממנו בדרכים מעניינות יותר מאשר תשלום על שירותי הובלה, אבל אם חושבים על זה, גם זאת סוג של הנאה.

ההנאה שבהזמנת שירותי הובלות נובעת מכך שאנחנו יודעים שלא אנחנו אלה שצריכים להזיע, לסחוב ובמקרים מסוימים – אפילו לא צריכים לארוז ולפרוק, כי יש מי שזו העבודה שלו, שלו ולא שלנו, והוא עושה את זה עבורנו, באותה היעילות שבה אנחנו משקיעים בעבודה שלנו.

העלות האלטרנטיבית של ויתור על שירותי הובלות

אומנם נרצה להתמקח, להוריד במחיר, לקבל שירות מצוין בזול ולצאת מסופקים מכך, אבל הוויתור על שירותי הובלות פשוט לא בא בחשבון כשחושבים מה העלויות האלטרנטיביות שלו.

אם היינו צריכים לבצע את ההובלות בעצמנו, מוחנו היה טרוד יום וליל ביצירת תכנית עבודה יעילה ונוחה, במציאת שותפים שיוכלו לעזור לבצע את המשימה ולבסוף, היינו צריכים לקחת בוקר ואולי אף צהריים חופש לא כדי ליהנות מיום של כיף בחברת המשפחה, או סתם מבטלה נעימה, אלא כדי לסבול מסחיבה אינסופית ומתישה, רק כדי לקום יום אח”כ לעבודה לא פחות מתישה.

אם כן, העלות האלטרנטיבית של תשלום על שירותי הובלות הוא איכות חיינו שתרד באופן דרסטי עם כל הנטל של מעבר הדירה והובלת החפצים לביתם החדש היה נמצא על כתפינו שלנו.

זה לא צריך להיות כך. לשם כך יש חברות כה רבות שמציעות שירותי הובלות והסבירות שיש לפחות אחת שתציע מחיר שאנחנו מוכנים לשלם ומסוגלת לבצע את משימת הובלת רכושנו לשביעות רצוננו היא גבוהה במיוחד.

לכן כיום, כשכל חברות ההובלות נגישות לנו, בזכות גלישה מהירה ברשת האינטרנט וכל שאנו צריכים זה רק לחפש ולבחור את המתאימה מביניהן, אין סיבה שנשקיע את זממנו היקר בלעשות את זה לבד, פשוט לא כדאי לנו.

מנהל אתר • October 23, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content