עוברים דירה

נעבור את זה יחד

איך שומרים על כסא מחשב במעבר דירה?

כאשר אנו עוברים דירה, אנו רוצים לוודא שכל הרהיטים יגיעו בשלום למשכנם החדש.
מעבר דירה עלול להיות מפרך וקשה, ולעיתים רבות דבר המשפיע על הקושי בצורה לא מבוטלת הינו הרהיטים שנפגעים בדרך. כאשר עלינו להעביר כסא מחשב במהלך מעבר הדירה, אנו רוצים לוודא כי הכיסא יגיע שלם וללא פגע לדירה החדשה, ולחסוך מאתנו את הצורך להחליפו בשל פגיעות שונות. 

אז כיצד שומרים על כסא מחשב במעבר דירה?

•    העברת הכיסא כיחידה אחת: כאשר אנו מעבירים כסא מחשב, תמיד כדאי להעביר אותו כיחידה אחת ולא לפרק את הכיסא למרכיביו השונים ולהרכיבו בחזרה בדירה החדשה. דרך העברה זו מאפשרת לנו לשמור על תקינות מנגנון הכיסא ומונעת מאתנו לאבד חלקים חשובים בעת המעבר, בשל חוסר הסדר הרב שמעבר דירה עלול לגרום. 


•    העברת הכיסא בחלקים מחוברים: כאשר אין לנו ברירה ועלינו לפרק כסא מחשב בכדי להעבירו בין הדירות, נדאג לשים את כל החלקים הקטנים בשקית, לקשור אותה היטב ולחבר את כלל חלקי הכיסא יחד, בין אם זה בעזרת אזיקונים ובין אם זה בעזרת ניילון נצמד, כאשר הדרך הטובה ביותר להעביר את הכיסא היא באריזתו המקורית, אם היא בידינו. 


•    עטיפת הכיסא: כאשר אנו מעבירים כסא מחשב, חשוב לעטוף כל חלק היטב בניילון נצמד וחומר מרפד בכדי למנוע פגיעה בכיסא במקרה של מכה, נפילה או כל חבלה אחרת. 

 

 

 

 

 

 

חשוב לדעת כיצד להעביר כסא מחשב בכדי למנוע הרס שלו

כסא מחשב עלול להיהרס לגמרי במהלך מעבר דירה ולצאת מכלל שימוש, ולכן חשוב לדעת כיצד להעביר כסא מחשב ועל מה יש לשים דגש בכדי שההעברה לא תפגע לנו בכיסא בצורה כזו שתחייב אותנו להחליף אותו. 

 

מנהל אתר • June 15, 2016


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content