עוברים דירה

נעבור את זה יחד

איך נקבע מחיר ההובלה?

עומדים לעבור דירה? רוצים לבדוק מאילו קריטריונים מושפעים מחירי ההובלה?
אצלנו תוכלו למצוא את כל התשובות לשאלות אלה ולרבות אחרות!

כשעוברים דירה, אחד הדברים הבסיסיים ביותר שצריך לעשות הוא לשריין לכם ליום המעבר חברת הובלות מקצועית. מי שיבקש המלצות מחברים בעלי דירה שהיא בגודל הדירה שלו פחות או יותר, בוודאי יתפלא לשמוע שישנם כל מיני פערים במחירים, ויחשוב שעל חלק מהחברים שלו עבדו בעיניים ושגבו מהם מחיר יקר מדי. אבל האמת היא שלא רק גודל הדירה משפיע על המחיר שתצטרכו לשלם על ההובלה, אלא מגוון קריטריונים נוספים.

אילו קריטריונים משפיעים על מחירי הובלה?

מחיר הובלההמרחק כן קובע – כפי שהזכרנו, הגודל של הדירה הוא לא הקריטריון היחיד שבו המובילים מתחשבים בו כשהם נותנים לכם הצעת מחיר. המרחק בין כתובת המוצא לכתובת היעד הוא אחד הקריטריונים המשמעותיים שבא לידי ביטוי במחיר. ככל שחברת ההובלה תצטרך לנסוע רחוק יותר בשביל להעביר את חפציכם, כך תשלמו יותר.
כמה חפצים יש לכם להעביר? – אם אתם סטודנטים, סביר להניח שהשכרתם דירה מרוהטת, ושאין לכם הרבה חפצים להעביר, אולי פרט למקרר וכמה ארגזים בודדים – זוהי הובלה קטנה. לעומת זאת, אם אתם משפחה, בוודאי כבר יש לכם לא מעט רכוש, ואז כבר מדובר בהובלה גדולה יותר. ככל שיהיו לכם יותר דברים להעביר, תשלמו יותר.
יש לכם מעלית? – בעזרת מעלית ניתן לבצע את ההובלה בקלות רבה יותר, מאשר במצב שבו חייבים להוריד או להעלות את כל הרכוש שלכם במדרגות. כיוון שהמובילים יצטרכו להתאמץ יותר, הם ידרשו תוספת במחיר. כמו כן, במידה ואתם גרים בקומה גבוהה ויש לכם ציוד כבד שלא ניתן לפרק ולהורידו במעלית, תצטרכו להיעזר במנוף, וגם אז תצטרכו להוסיף כסף.
מתי החוזה שלכם נגמר? – אם עליכם לעבור דירה בקיץ, ייתכן ותשלמו יותר, כיוון שזו התקופה המבוקשת ביותר והחמה ביותר. לעומת זאת, אנשים פחות נוטים לעבור דירה בחורף ולכן תשלמו פחות.
רוצים לבטח את החפצים שלכם? – ביטוח על החפצים לעתים מקפיץ את מחיר ההובלה, אבל לפחות תדעו שאם חלילה רהיט ייפגע או יישבר, תוכלו לקבל עבורו פיצוי.
מעוניינים במידע נוסף בנושא הובלות?
אנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא בפורטל שלנו שיעזור לכם לקבל את כל האינפורמציה הדרושה כדי שאתם תוכלו לעבור דירה בלב שקט.

מחיר הובלה

מנהל אתר • August 13, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content