עוברים דירה

נעבור את זה יחד

עוברים דירה עם ילדים

מעבר דירה עם קרטונים ממוחזרים

עוברים דירה בקרוב? מזל טוב ובשעה טובה! תהליך מעבר הדירה הוא שינוי מעניין מאוד בחיים. הבית שלנו הוא המקום שאנחנו נמצאים בו זמן רב בחיינו, הוא המקום אליו אנחנו חוזרים מהעבודה, ואנחנו רגילים להרגיש בנוח כאשר אנחנו נמצאים בו. כאשר עוברים לדירה חדשה ישנה תמיד הרגשה שונה, ובעצם אנחנו חווים שינוי מעניין. אם יוצא לכם לחשוב לא פעם על איכות הסביבה, בוודאי תשמחו לשמוע שגם בתהליך המעבר שלכם יש אופציה לשמור על איכות הסביבה. שמירה על איכות הסביבה היא משהו שחשוב לכולנו, בסופו של דבר זה יוביל לעתיד טוב יותר לנו ולילדים שלנו. אז איך חושבים על איכות הסביבה כאשר אנחנו עוברים לדירה חדשה? לאופן האריזה שלכם יש חלק משמעותי בכך. הכל על מעבר דירה באמצעות קרטונים ממוחזרים בהמשך.

יתרונות מעבר דירה עם קרטונים ממוחזרים

יש מספר יתרונות למעבר “ירוק”, ולפניכם היתרונות:

  • חסכון כספי – רבים המתכוננים למעבר הדירה, רוכשים מכספם האישי סוגים שונים של קרטוני אריזה. כאשר מדובר על קרטוני אריזה ממוחזרים, מדובר בקרטונים שאתם מוצאים ולוקחים למטרת המעבר. במעבר עם קרטוני אריזה ממוחזרים ניתן לחסוך חיסכון כספי משמעותי, במיוחד אם תכולת הדירה שלכם גדולה ודורשת קרטוני אריזה רבים. חסכון כספי שכזה יכול להיות משמעותי עבורכם, מאחר וידוע כי מעבר דירה כרוך בהוצאות כספיות רבות כמו: התשלום למשכיר/מוכר, תשלום לחברת הובלות ותשלומים נוספים.
  • שמירה על איכות הסביבה – הקרטונים הממוחזרים עוזרים לשמור על סביבה נקייה יותר וטובה יותר. בהחלט מאפשר עתיד טוב יותר לנו ולילדינו.

אריזההיכן למצוא קרטוני אריזה ממוחזרים?

תוכלו למצוא קרטוני אריזה במגוון רחב של מקומות. בין השאר ליד סופרים ומרכזי קניות גדולים אשר עושים שימושים רבים בקרטונים, ירקנים שונים המוכרים ירקות, שווקים למיניהם וכדומה. רבים ממקומות אלו זורקים את הקרטונים לאחר שימוש בהם, והם נמצאים במצב מעולה, שעוד מאפשר לעשות בהם שימוש נוסף. תכננו לכם תקופת זמן של לפחות חודשיים לפני תחילת האריזות, והתחילו בחיפושים במקומות שונים של קרטוני אריזה. לאחר סיום ההובלה ופריקת הציוד שלכם, תוכלו להעביר את הקרטונים הלאה לחברים או מכרים, שגם הם מתכננים מעבר דירה קרוב, או לחלופין למחזר אותם אל אתר הובלות שיעשה בהם שימוש בעתיד. כך תוכלו לשמור על סביבה נקייה יותר ואיכותית יותר עם מעבר ירוק כפול שלכם ושל המעבר הבא.

זה הזמן למעבר דירה ירוק

רבים אינם מייחסים חשיבות לאיכות הסביבה שלנו, אם כי מדובר בדבר חשוב עד מאוד. שמירה על איכות הסביבה תבטיח לנו ולילדינו עתיד טוב יותר, בריא יותר ואיכותי יותר. לכן אם אתם עוברים דירה, חשוב לשקול על מעבר דירה עם קרטונים ממוחזרים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם גם חוסכים בהוצאה כספית, וגם שומרים על סביבה נקייה איכותית יותר ותורמים לה.

קרטונים ממוחזרים

מנהל אתר • January 12, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content