עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מוצרי אריזה

מוצרי האריזה הדרושים למעבר דירה

מצאתם את הדירה שתמיד חלמתם עליה, והחלטתם לקנות אותה, ולעשות לכם את בית החלומות. כבר לקחתם הצעת מחיר מהקבלן, פניתם לבנק לבקשה למשכנתא, ואפילו כבר קיבלתם אישור, וחתמתם על החוזה, אשר מאשר סופית כי הבית בבעלותכם. אם חשבתם שבזה מסתיימים הארגונים, טעות בידכם.

כעת עליכם לדאוג להזמין חברת הובלות לתאריך בו אתם יכולים לעבור, לנקות את הבית החדש, לעשות את התיקונים הקטנים הנדרשים בבית החדש, להעביר את חשבון הטלפון, האינטרנט והטלוויזיה למקום המגורים החדש, לעדכן את משרד הפנים, לשלם את החשבונות שנותרו על הדירה הישנה ועוד. אחת הפעולות החשובות ביותר שעליכם לעשות היא לדאוג למוצרי אריזה להם אתם זקוקים לצורך העברת הדברים, ולארוז את כל החפצים של בני המשפחה.

מה הם הפרמטרים לאריזה אפקטיבית?

מוצרי אריזהרבים מהאנשים אשר עוברים דירה מוצאים עצמם חסרי אונים אל מול תהליך האריזה. תהליך האריזה יכול להיות פשוט, מהיר ומוצלח, ובאותה מידה גם ארוך, מייגע ומסובך. ישנם מספר פרמטרים חשובים, אשר אם תעקבו אחריהם, תהליך האריזה יהפוך לאפקטיבי ונעים.

  • מיון: ראשית הקפידו למיין את כל הרהיטים, מוצרי החשמל והחפצים של כל בני הבית. מעבר דירה הוא הזדמנות טובה למיין חפצים, ולזרוק מה שכבר לא בשימוש.
  • החלטה: החליטו כי חפצים אשר לא שימשו אתכם יותר משנה אחת, גם לא ישמשו אתכם בעתיד. בנוסף על כך, בצעו החלטה לגבי החפצים אשר עוברים אתכם למשכנכם החדש, ולגבי אלו שיוחלפו בחדשים.
  • אריזה: כעת, תהליך האריזה יהיה נוח הרבה יותר, ואף קצר, מאחר ואתם כבר פחות מבולבלים, ועליכם לארוז הרבה פחות חפצים מההתחלה.

אילו מוצרי אריזה אתם צריכים?

אם אתם נמנים על אילו אשר עוברים דירה, חשוב שתכירו היטב את המוצרים השונים אשר יקלו עליכם את האריזה. מוצרי אריזה חשובים, שכל מי שעובר דירה זקוק להם, יכולים להיות:

  • קרטונים: קרטונים הם מוצר חשוב ביותר בתהליך האריזה. לקרטונים יכולת לשמור על חפצים שבירים בצורה טובה, ולבלום את הטלטלות בעת המעבר (עד גבול מסוים כמובן). נוסף על כך, קרטונים מצוינים לצורך העברה של בגדים, מאחר וכך הבגדים נשמרים מסודרים ולא מתקמטים. קרטונים תוכלו להשיג באופן פרטי, לפנות לבנק הדואר על מנת לבקש קרטונים שהם אינם זקוקים להם, ולרכוש אותם מחברת ההובלות.
  • מסקנטייפ: מסקנטייפ הוא הפריט השני החשוב ברשימת מוצרי אריזה שצריכים להיות לכל הדיירים אשר עוברים דירה. מסקנטייפ הוא זה שיסגור בעבורכם את הקרטונים בצורה יעילה, ויבטיח כי הם לא יפתחו בדרך.
  • מדבקות: לבסוף, הצטיידו במדבקות לבנות אותם תוכלו להדביק על הקרטונים, ולרשום בדיוק מה מכיל כל קרטון. אין דבר מרגיז יותר מלהזדקק לחפץ כלשהו בדחיפות, ולא לדעת היכן הוא ארוז.

מוצרי אריזה לנוחות

אם תקפידו להצטייד מראש בכל המוצרים להם אתם זקוקים, מובטח לכם תהליך אריזה קצר, יעיל, מהיר ואף מהנה.

מוצרים לאריזה

מנהל אתר • February 19, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content