עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שירותי אריזה

מדוע כדאי להזמין שירותי אריזה ופריקה?

כאשר אתם עומדים לקראת מעבר לדירה חדשה, יש להניח שאתם עומדים ליצור קשר עם חברת הובלות, אשר תסייע לכם להוביל את כל הפריטים שלכם לדירה החדשה. עם זאת, יש לזכור שלפני שמתחילים בהובלה, יש כמובן את שלב האריזה, בעוד שלאחר ההובלה – יש את שלב הפריקה. מדובר על שלבים שיכולים להיות מורכבים מאד. לא פעם, אנשים מוצאים את עצמם אבודים בעת שהם נדרשים לארוז את כל החפצים שלהם, וכך תהליך שאמור לקחת כמה ימים – הופך להיות גורם מרתיע. גם תהליך הפריקה מרתיע לא מעט אנשים, שמרוב ארגזים, לא יודעים היכן להתחיל. הפתרון לכך, הוא כמובן ליצור קשר עם שירותי אריזה ופריקה, שיספקו לכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

מה השירות כולל?

  • שירותי אריזהשירותי אריזה – החלק הראשון של השירות, הוא כמובן באריזה. שירותי אריזה בעצם חוסכים לכם את כל המאמץ שנדרש מכם לפני המעבר. ברוב המקרים, את הצוות מרכיבות נשים מיומנות במיוחד, שיש להן ניסיון רב בסידור וארגון ואריזת בתים לקראת המעבר. הצוות המקצועי יספק את כל הארגזים, ויתחיל פשוט לארוז הכל בצורה מסודרת. כמובן שאתם מוזמנים ליטול חלק פעיל בתהליך, ולציין האם יש דברים שאתם רוצים לזרוק או לשמור. אולם, אם אין לכם את היכולת לכך אין שום בעיה – והצוות פשוט יארוז במסודר הכל. כך, שירותי אריזה מאפשרים לכם לחסוך בזמן באופן משמעותי, שכן אתם תוכלו להתפנות לטיפול בעניינים השוטפים.
  • שירותי פריקה – הצד השני של שירותי אריזה הוא כמובן לאחר ההובלה, וזהו השלב ההפוך של הפריקה. הפריקה יכולה להיות שלב מתסכל מאד שכן אתם חושבים שלאחר שהמעבר הסתיים, אתם תוכלו לחזור לשגרה – אבל לפתע יש עשרות ארגזים להתמודד איתם. כאן נכנסים שירותי הפריקה לתמונה, שכן הם פשוט מסדרים עבורכם את כל התכולה של הארגזים. מאחר שמדובר על אותו צוות שארז לכם את הציוד, אנשי המקצוע ידעו בדיוק היכן נמצא כל פריט ופריט, וימקמו אותם היכן שאתם תורו להם. מדובר על עוד ידיים עובדות, עם ניסיון רב, שיוכלו להפוך את תהליך המעבר לפשוט ונעים.
  • שירות במסגרת חברת ההובלה? – ברוב המקרים, מומלץ בחום להזמין שירותי אריזה ופריקה במסגרת חברת ההובלה שאתם פונים אליה. חברת הובלה אשר מחשיבה את עצמה לחברה מובילה ומקצועית, מעניקה גם שירותים בתחום האריזה והפריקה. יש לכך כמובן יתרון משמעותי מאד. הצוות שארז את המוצרים, יסמן לצוות שמוביל מה עליו לקחת, אילו ארגזים מכילים חומר שביר, וכיו”ב. בפריקה – הצוות הפורק יסמן למובילים היכן למקם כל ארגז וארגז, וכך התהליך יהיה הרבה יותר מהיר ויעיל.

ומה אתם צריכים לעשות?

הדבר היחיד אשר נדרש מכם, הוא בסך הכל לפנות לחברת הובלות, אשר תספק לכם גם שירות מתקדם ואיכותי של פריקה ואריזה. כדאי לברר כמובן כמה אנשי צוות יהיו במסגרת זו, ומה העלות של השירות, בכדי שתוכלו לבצע השוואה איכותית.

המידע באדיבות איתי שירותי הובלה ולוגיסטיקה.

אריזה ופריקה

מנהל אתר • January 28, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content