עוברים דירה

נעבור את זה יחד

ניילון פצפצים

אריזה של כלים שבירים בהובלה

כלים שבירים שלא נמצאים בשימוש צריכים להיות מאוחסנים בצורה נכונה. בזמן ההובלה ולאחר ההתמקמות בבית החדש, יש כמה טיפים שיכולים לסייע לכם להשיג רמת הגנה אופטימאלית גם על כלים עדינים במיוחד:

ארגזים ושקיות בועות

א. ארגזים קטנים – הטיפ החשוב ביותר הוא להשתמש בארגזים קטנים על מנת לארוז כלים שבירים. במידה והשתמשתם בארגזים כאלו לפני ההובלה, שמרו אותם ואל תשליכו אותם לפח. הימנעו מהעמסת כלים בתוך ארונות או קרטונים גדולים. זכרו שככל שתקפידו להשתמש בארגזים יותר קטנים, כך תוכלו למנוע שברים וסדקים מהכלים השבירים.

ב. עטפו כל כלי בניילון פצפצים – ניילון פצפצים הוא חברם הטוב ביותר של בעלי כלים שבירים. בעזרת ניילון כזה ניתן לעטוף את כל הכלים ביעילות ובקלות. עם זאת, הסוד הוא לעטוף כל כלי בנפרד. אל תתעצלו והשתמשו בצורה נכונה בניילון. רכשו לפחות גליל אחד של ניילון פצפצים והוסיפו נייר עיתון כדי להגן על הכלים לפני אחסנה ממושכת.

ג. ודאו שהארגזים מלאים – מתכננים להכניס ארגזים עם כלים שבירים לתוך הבוידעם או הארון? ודאו קודם כל שהם מלאים לחלוטין. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הכנסת מספר כלים בודדים לתוך ארגז היא לא פעולה מומלצת. אריזה כזו תגרום לכלים השבירים להתנדנד ואפילו ניילון פצפצים לא יוכל להגן עליהם. ודאו שהארגזים מלאים כדי שהכלים לא ינועו בתוכו ותוכלו לישון בשקט בלילה.

ניילון פצפצים גם לרהיטים ומוצרי חשמל

נצלו את הרכישה של ניילון פצפצים לטובת אחסון נכון של כלים שבירים גם למען הגנה על רהיטים ומוצרי חשמל. עטפו את הרהיטים והמוצרים לפני ההובלה כדי שלא יספגו שריטות במהלך הפירוק וההרכבה, אך הגנו על החלק האחורי שלהם גם אחרי שתגיעו לבית החדש. בדקו האם הניילון מכסה את כל החלקים הרגישים והאם עדיים הרהיטים או מכשירי החשמל יכולים להישאר בשימוש.

סמנו ארגזים המשמשים לאחסון של כלים שבירים ועדכנו את בני הבית לגבי הנוכחות שלהם. הרחיקו ארגזים שבירים מילדים והקפידו על כללי הבטיחות גם במהלך ההובלה או ההעברה. 

ניילון בועותניילון פצפצים

• December 3, 2015


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content