עוברים דירה

נעבור את זה יחד

איפה משיגים אריזות קרטון

עוברים דירה? הזמנתם חברת הובלה? קודם כל שיהיה בשעה טובה! מצד אחד, אתם בוודאי נרגשים לקראת המעבר לדירה החדשה ומצד שני – מנסים לעשות כל שביכולתכם על מנת לפשט את תהליך ההעברה ולחסוך בהוצאות. אחת הדרכים שיעזרו לכם לחסוך היא למצוא בעצמכם אריזות לחפצים שלכם. איך עושים זאת? המשיכו לקרוא ותדעו…

עוברים דירה?

קרטונים למעבר דירהאם אתם מתכננים לעבור דירה בקרוב, הדבר שבוודאי מלחיץ אתכם יותר מכל הוא שלב האריזה. מדובר בתהליך שיכול לקחת לא מעט זמן, בעיקר אם אתם נמנים עם הטיפוסים ה”אוגרים”, ושתצטרכו להשקיע בו גם לא מעט מחשבה: מה לזרוק, מה לקחת, מה לאפסן וכד’.

 

עצרו לרגע: על מנת שהתהליך יהיה יותר פשוט והרבה פחות מלחיץ, הרשו לנו לתת לכם טיפ קטן: אריזות, או שיקלו להשתמש בשירותי אריזה. הצטיידו בארגזים ובקופסאות בגדלים שונים ובנפחים שונים; בחרו ארגז אחד גדול שאליו תכניסו את כל הפריטים והחפצים שאתם מעוניינים לזרוק, דבר שיקל עליכם את המשימה מבחינה פסיכולוגית. בחלק מהקרטונים שימו דברים שיעברו אתכם אבל ישירות למחסו החדש, ובשאר, כמובן, את הדברים שאתם רוצים שיעברו אתכם לבית החדש.

היכן ניתן למצוא אריזות למעבר דירה?

אריזה היא שם כללי למגוון רחב של מארזים המכילים בתוכם מוצרים ואביזרים שונים, ניתן לראות אריזות על המדפים השונים בסופר, קטנות וגדולות, קשיחות ורכות, עשויות וואקום ואווריריות. אריזות איכותיות מיוצרות באמצעות מכונות אריזה ומוכנסות למארזים באמצעות מכונות מיון ייחודיות. המארזים המשמשים עבור מעבר דירה אלו הם לרוב קרטונים גדולים, אותם ניתן להשיג היום בהרבה מאוד מקומות. למשל:

  • בכניסה לסופר – רשתות השיווק השונות משתמשות בקרטונים לצורך ביצוע משלוחים. את אלה שאינם בשימוש לפעמים העובדים מניחים בכניסה לחנות, ואפשר לקחת אותם ולהשתמש בהם כי אחרת הם יועברו למחזור במקרה הטוב, וייזרקו לפח במקרה הפחות טוב.
  • בכניסה למכולת – בעלי מכולות מניחים הרבה פעמים אריזות קרטון בכניסה למכולת, לאחר שהוציאו מהן את המוצרים ששלחו הספקים. לפני שאתם לוקחים כדאי, כמובן, לבקש רשות, אבל ברוב המקרים אין ספק שתיענו בחיוב.
  • בצדי הפחים – הרבה אנשים שעברו דירה או שרכשו מוצרים גדולים שמגיעים בארגזים מניחים את אריזות הקרטון בצדי פחי הזבל או חדרי האשפה. אלה ארגזים שבהחלט תוכלו לעשות בהם שימוש חוזר כשאתם עוברים דירה. יכול להיות שתצטרכו “לתקן” אותם קצת באמצעות מסקינגטייפ, אבל אין ספק שהם יוכלו לעזור.
  • בחברת ההובלה – חברות הובלה רבות מספקות ארגזים לאריזה, וחלקן עושות זאת גם ללא תשלום נוסף. בררו עם נציגי חברת ההובלות שלכם מה כולל השירות, על מנת שתוכלו להיערך מאש במידת הצורך. קחו בחשבון שלפעמים הכמות שתספק החברה לא תספיק לכם, ותצטרכו להשיג אריזות נוספות.
  • בחברה ייעודית – ישנן חברות המייצרות אריזות שונות לצרכים שונים. אם יש ברשותכם חפצים יקרים שאתם רוצים שיישמרו בצורה הטובה ביותר במהלך ההובלה, כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום ובמידת הצורך – להזמין אריזות ייעודיות לשמירה על החפצים היקרים ויקרי הערך שלכם.

עובר ושב
אין ספק שמעבר דירה הוא אירוע מרגש שלא קורה כל יום. נכון שהוא כרוך בהוצאה כספית לא מבוטלת, אבל מכיוון שהוא לא קורה כל יום – הרשו לעצמכם להשקיע בו, כדי שלא תתחרטו אחר כך. גם אם תשלמו עוד קצת, מה שהכי חשוב הוא שאתם והחפצים שלכם תגיעו הביתה בשלום. בחרו את הטוב ביותר, ושיהיה לכם מעבר קל ונעים!

 

אריזות קרטוןשירותי אריזה

מנהל אתר • August 13, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content