עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מחסני סנטורי

שירותי אחסנה

שירותי אחסון ניתנים בכל קצוות המדינה מצפון ועד דרום, כאשר אנשים רבים מהמגזר העסקי, הפרטי והתעשייתי משתמשים בהם יום יום. כך כל אחד יכול לקבל את שטחי האחסון הנחוצים ובדיוק רב עם כל התנאים המדויקים.

השירות שפותר את כל הבעיות

אם לכולנו הייתה האפשרות לקבל עוד מקום אחסנה שישרת אותנו לכל דבר שנצטרך, היינו לוקחים אותו בשמחה. זה רק מראה שכל אחד מאיתנו מעצב את עצמו ואת האישיות והאופי שלו בהתאם למוצרים שסביבו וכך מגיל קטן אנחנו אוהבים לשמור מתנה שהביאו לנו, ספרים ולעתים אפילו צעצועים שמלווים אותנו מילדות. הבעיה היא שברגע מסוים החפצים הללו מעיקים לנו על הנשמה ואנחנו מתחילים בחיפושים אחרי פתרונות אחסנה יצירתיים. הבעיה הזו הופכת להיות משמעותית יותר כשמדובר בכלי עבודה, בצעצועים שעולים כסף רב, בריהוט שאין בו צורך וכולה.

שירותי אחסנה

מה חשוב לוודא לפי ששוכרים שירותי אחסון?

  • גם אם אתם ממש צריכים שירותי אחסנה באופן מיידי ומצאתם מחסנים שמספקים לכם אחסנה נוחה במחיר הולם, אל תתפשרו על איכות האחסון. יש הרבה אנשים שזלזלו בכך ושילמו מחיר יקר הרבה יותר. יבואני מזון שאחסנו מזון בצורה לא הולמת והמזון כולו נהרס בגלל עובש או מזיקים, שלא לדבר על מחסן ללא בקרת אקלים גם שכל מוצר יכול להיהרס, משוקולדים ומוצרי מזון נוספים ועד מוצרים שעשויים ממתכות או מעץ שרגישים מאוד לשינויים שלא מתאימים להם.
  • יש הרבה סכנות לחפצים שלכם שנמצאים באחסנה אך אחד האויבים הגדולים ביותר הוא העבריינות שיכולה לתקוף אתכם בגניבות ובפריצות. לא מעט אנשים מסמנים את המחסנים להשכרה כאחת המטרות המוצלחות שלהם שכן כניסה למחסן אחד ויש לאותם אנשים גישה לציוד רב בעל ערך כספי גבוה. מקרים של גניבות תועדו בעדשת מצלמות אבטחה וזה הזמן לבחור שירותי אחסון בטוחים עם שמירה הולמת.

לבדוק את כל התנאים לפני

האם ניתן להשכיר לטווח הארוך בלבד? האם בהארכת חוזה האחסון יש גדילה בתעריף? האם ניתן לאחסן ללא הגבלת זמן? האם החפצים יהיו עם חפצים של אדם אחר? כל אלו הם שאלות שכל אחד צריך לשאול את עצמו לפני שהוא חותם על הסכם עם חברה שמספקת שירותי אחסנה כולל ביטוח על המוצרים בהרס או גניבה שלהם.

אחסנה

natashaa • November 29, 2017


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content