עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מתי יש צורך בהשכרת מחסנים

מחסנים להשכרה יכולים לעזור לאנשים רבים מכל המגזרים. בין אם אתם לקוחות פרטיים שצריכים למצוא מקום לרהיטים שלכם עד שתחזרו מחופשה ארוכה ובין אם החלטתם לאחסן מוצר חד שהתחלתם לייצר, המחסנים יכולים לעזור לכם.

מחסנים לכל מי שצריך

יש אנשים שזקוקים לשירותי אחסון הרבה יותר מאחרים אך האמת היא שכל אחד יכול לקבל את השירות הזה. אתם לא צריכים להיות יבואנים ולא חייבים לעבור דירה כדי לקבל מחסנים להשכרה בחיפה או בכל אזור אחר בארץ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם אחת מחברות האחסנה ולסגור את כל הפרטים. האחסון יכול להתאים גם ללקוחות מהמגזר הפרטי וגם ללקוחות מהמגזר העסקי, כאשר בדרך כלל המגזר התעשייתי יחזיק במחסנים שלו כי זה ייצא לו משתלם יותר. מחסנים להשכרה יכולים לעזור לאנשים רבים להתגבר על הצפיפות בבית או בעסק.

מחסנים למגזר הפרטי

אין ספק שהמגזר הפרטי זקוק לשטחי אחסון בצורה הרבה פחות משמעותית מהמגזר העסקי. המגזר הפרטי לרוב יצטרך את שירותי האחסון כאשר הוא עובר דירה או עוזב את הבית מכל סיבה שהיא. למשל, כאשר אנשים עושים רילוקיישן ועוברים למדינה אחרת לכמה חודשים, הם כנראה ישכירו את הדירה שלהם כדי להרוויח בתקופה הזו עוד כמה אלפי שקלים. לרוב הם ישכירו את הבית עם כמה רהיטים אל בוודאי לא את כולם, ולכן יהיה צורך למצוא להם מקום, יחד עם הבגדים הרבים שלהם שלא יטוסו עמם. כמו כן, יש צורך בשטחי אחסון לתכולה הביתית וגם לרהיטים בעת מעבר דירה שהתעכב.

מחסנים במעבר דירה      

אז מעבר לרילוקיישן ולטיולים ארוכים בחו”ל, יש צורך להרחיב על מעבר הדירה שהופכת להיות אחת הסיבות העיקריות לצורך במחסנים להשכרה בחיפה ובמקומות אחרים ברחבי הארץ בעיקר למגזר הפרטי. בדרך כלל כאשר אנו קונים דירה מקבלן אנו מצפים להיכנס אליה בתאריך שנמסר לנו ובהתאם אליו אנו גם קובעים את תאריך הפינוי מהדירה הישנה, זו שאנו גרים בה עכשיו. הבעיה היא שדירה מקבלן יכולה להתעכב לעתים בכמה חודשים ולעתים אפילו יותר משנה אחת שלמה, אף לפי החוזה אתם צריכים כבר לפנות את הדירה הנוכחית שלכם. במצב כזה תוכלו לאחסן את הרהיטים במחסן.

אחסון לעסקים וליזמים

כמו שכבר הוזכר לעיל, המגזר העסקי זקוק למחסנים להשכרה יותר מכל מגזר אחר. מחסנים להשכרה בחיפה נפוצים מאוד בעיקר בגלל שבחיפה יש נמל שאליו מגיעות הסחורות מאירופה ומאמריקה ושם יש מכולות רבות ושטחים תעשייתיים רבים, שבהם יש שטחי אחסון עצומי ממדים. אם אתם רוצים לייבא מוצר חדש מחו”ל, אם אתם רוצים להקים מפעל ואתם בינתיים לא רוצים לקנות שטחי אחסון משלכם שיעלו סכומי כסף גבוהים מאוד, אתם יכולים להשכיר מחסנים. לא רק שאפשר להשכיר מחסנים, יש חברות שיציעו לכם גם שירותי הובלות, אריזה והפצה, לחיים הרבה יותר פשוטים.

חובה לבצע סקר שוק

לא משנה מדוע אתם צריכים את המחסנים להשכרה ולא משנה מה אתם הולכים לאחסן או לכמה זמן, אתם חייבים לבחור את המחסנים בצורה נבונה. יש לא מעט מחסנים להשכרה בחיפה ואם תבחרו בלי לבצע סקר שוק אתם יכולים לגלות לאחר מכן שעשיתם טעות. את הטעות הזו יהיה קשה לשנות כיוון שהעברת הפריטים ממחסן למחסן היא תהליך ארוך, יקר ומסובך. לכן כבר בבחירה הראשונה תבחרו את המחסנים הכי טובים שיש לפי כל הפרמטרים, כולל הבטיחות באחסון, הנגישות של המחסן עבורכם, מיקום המחסנים וקלותה הגעה אליהם, השירותים הנלווים של החברה וכן הלאה.

מחסנים להשכרה

MoranH • November 19, 2018


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content