עוברים דירה

נעבור את זה יחד

אחסון רהיטים

מעבר דירה ואחסנה של ריהוט לתקופה ארוכה

אנשים עוברים דירות כל הזמן. רבים מהאנשים גרים בדירות שכורות, ועם הזמן מצטברים להם פרטי ריהוט שונים, ומכשירים חשמליים גדולים כמו מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים, תנור וכיוצא באלה. כיום עומדות להשכרה דירות מרוהטות "קומפלט", הכוללות בין היתר את כל הריהוט והמכשור החשמלי הנחוץ, כדי לקיים חיים מסודרים בדירה. אז מה עושים עם כל הריהוט שנצבר בדירה הישנה? מאחסנים אותו לתקופה ארוכה במחסנים ייעודיים, המעניקים שירותי אחסנה לטווח ארוך.

איך זה  נעשה?

לאחר שווידאתם איזה ריהוט ממשיך איתכם לדירה החדשה, ואיזה ריהוט או מיכשור תרצו לאחסן, עליכם להתקשר עם חברת אחסנה, הנותנת שירותי אחסון לטווח ארוך (לפחות לתקופת החוזה החדש שלכם עם אפשרות להארכה). עליכם לוודא, כי חברת האחסנה מתמחה באחסון תכולת דירות וריהוט, וכי היא מקפידה על הדברים הבאים:

·         מחסנים נפרדים לכל לקוח עם מנעול נפרד לכל מחסן

·         מחסנים בגדלים שונים שיתאימו לצרכים הספציפיים שלכם

·         מחסנים מאווררים ומוגנים מפני חום, לחות או גשמים

·         מחסנים נקיים ומודברים כנגד מזיקים

·         אבטחה 24 שעות ביממה במתחם המחסנים

·         ביטוח לכל התכולה שלכם

·         אמצעי הגנה מפני דליקות ואמצעים לכיבוי אש

·         אפשרות להערכת חוזה ההשכרה של המחסן

פרמטרים אלה חשובים לבדיקה, ויש להקפיד עליהם. פרמטרים אלה חשובים, גם אם אתם מבקשים לאחסן את תכולת הדירה או הבית שלכם במקרה שאתם יוצאים לחו"ל לכמה שנים או לתקופות קצרות יותר.

 

איך להכין את הריהוט להובלה?

כאשר אתם מכינים תכולת דירה להובלה יש לארוז את כל התכולה בקרטונים מיוחדים שמסופקים לכם על ידי חברת ההובלה, או להיעזר בשירותי אריזה מקצועיים של חברת ההובלה עצמה. את הרהיטים המיועדים להובלה לדירה החדשה, יש להפריד מהריהוט שאתם מבקשים לאחסן במחסנים, ויש להצביע עליהם בפני נציג חברת ההובלה, כדי שלא יתבלבלו. ריהוט שביר ומיוחד יש לארוז באמצעות חומרי אריזה מיוחדים כמו ניילון עם בועות מיוחדות וכדומה. יש לציין על הרהיטים המיועדים לאחסון, כי הם לא מיועדים לדירה החדשה באמצעות פתקים מיוחדים.

ההובלה

את ההובלה של הרהיטים לאחסנה תוכלו לעשות או על ידי חברת ההובלה המעבירה את כל התכולה שלכם לדירה החדשה, או על ידי שירותי הובלה, שאפשריים על ידי חברת האחסון עצמה, שכן חברות אחסון רבות מעניקות גם שירותי הובלה ואחסנה תחת קורת גג אחת. לפני ההובלה יש לוודא, כי כל הרהיטים והמכשירים המיועדים לאחסון מוגנים היטב בתוך רכב ההובלה וכי הם קשורים, מכיוון שבמקרים רבים אין הרהיטים מכסים את כל שטח הארגז (כמו בהובלת התכולה כולה), ולכן יש להבטיח אותם היטב מנפילות או מקבלת מכות בזמן הנסיעה. במידה ואתם משתמשים בשירותי ההובלה של חברת ההובלה עצמה, יש לתאם עם הנהלת המחסנים את שעת ההגעה של המשאית למתחם עם החפצים המיועדים לאחסון במקום.

 

 

אחסנהמעבר דירה

• June 25, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content