עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מחסנים

מחסנים להשכרה לתקופת מעבר בין בתים

אם אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה, ויש לכם זמן המתנה מרגע פינוי הדירה הנוכחית ועד לכניסה לדירה החדשה, או שאתם עוברים לחו"ל לתקופה מסויימת, ואתם לא יודעים מה לעשות עם תכולת הדירה שלכם בתקופת המעבר או ההמתנה, יש לכך פתרון: מחסנים להשכרה לתקופות שונות, ולכל זמן שתזדקקו לכך.

כיום רבים נאלצים להמתין בין הכניסה לדירה החדשה והעזיבה של הדירה הישנה, ולעיתים נמשך הדבר כמה שבועות. בתקופה זו לא כדאי לשכור דירה חלופית ורבים משתכנים אצל ההורים או אצל קרובי משפחה אחרים. אבל את התכולה אין אפשרות להעביר איתכם למקום הארעי, ולשם כך יש מחסנים להשכרה על בסיס ימים, שבועות, חודשים או שנים.

מהם מחסנים להשכרה?

מחסניםמחסנים אלה ממוקמים בקומפלקסים של חברות אחסנה המתוכננים בדיוק לצרכים אלה. מחסנים אלה מגיעים בגדלים סטנדרטיים ובגדלים משתנים, והיתרון הגדול שלהם הוא הפרטיות המוחלטת שאתם מקבלים. כל מחסן כזה הוא אישי ורק לכם יש את המפתח. אתם משלמים לפי נפח המחסן ותקופת האחסנה בלבד. לתוך המחסן ניתן להכניס את כל תכולת הדירה שלכם כולל רהיטים, בגדים, מכשירים חשמליים, ספרים, צעצועים, כלי אוכל ומטבח וכדומה, למעט אוכל מכל סוג שהוא. רוב החברות המשכירות מחסנים לצרכים אלה משמשות גם כחברות הובלה, שיוכלו לארוז ולהוביל עבורכם את תכולת הדירה למחסן, ובבוא היום להעביר את התכולה לבית החדש שלכם.

מהם הקריטריונים החשובים בבחירת חברת אחסנה?

לנוכח ריבוי החברות המעניקות שירותי מחסנים להשכרה, יש לבדוק אותן ולעשות השוואת מחירים ותנאי המחסן לפני שמחליטים עם מי לעבוד.
הקריטריונים החשובים לשכירת מחסן לצרכים אלה הם:

  • פרטיות – שהמחסן יהיה פרטי ורק לתכולה שלכם, ללא שכנים בתוך המחסן, ושרק לכם יהיה המפתח.
  • מגוון – חשוב שבחברת ההשכרה יהיו מחסנים בגדלים שונים, על מנת שלא תשלמו על נפח גדול בהרבה ממה שאתם זקוקים לו עבור התכולה שלכם.
  • אבטחה – חשוב שמתחם המחסנים יהיה מגודר, ומאובטח על ידי שומרים 24 שעות ביממה, חיבור למוקד שמירה, אזעקה, מצלמות אבטחה ואמצעי הגנה נוספים.
  • ביטוח – חובה על החברה המאחסנת להיות מבוטחת כלפי התכולה שלכם מפני שריפות, גניבות ופריצות, שטפונות ואסונות טבע נוספים. במידה ויש לכם פריטים יקרים במיוחד, עליכם לדווח על כך להנהלת החברה כדי שתעדכן את הביטוח בהתאם.
  • איוורור ונקיון – על המחסנים להיות מאווררים ונקיים לפני כניסת התכולה שלכם, ועליהם להישאר מאווררים כל תקופת האחסון.
  • הדברה – על חברת ההדברה להראות לכם כי היא עושה פעולות הדברה אחת לתקופה על מנת למנוע ממזיקים לחדור למחסן שלכם ולפגוע לכם בתכולה.
  • התראה וכיבוי אש – על כל המחסנים להיות מחוברים למערכת התראה מפני דליקות ולאמצעי כיבוי אש מודרניים, כדי להתמודד עם אפשרות של פריצת דליקה במחסנים.
  • מחיר – ולאחר שתבדקו את כל הקריטריונים הללו תוכלו להשוות גם בין המחירים של החברות השונות, ולהחליט על הרצויה לכם.
מחסנים להשכרה

מנהל אתר • February 16, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content