עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מחסנים להשכרה – הפתרון הפשוט

תקועים עם ציוד בכמויות גדולות? בית העסק שופע מסמכים ואתם מעוניינים לרכזם במקום אחד? שירותי אחסנה הם הפתרון. מדובר בשירותים המאפשרים לאחסן סוגים שונים של ציוד, בכמויות שונות, לתקופות שהן לרוב בלתי מוגבלות. ניתן לאחסן רכב ללילה או ריהוט למספר שנים.

מה חשוב לדעת על שירותי אחסנה?

  • היתרונות הבולטים במחסנים להשכרה – היתרונות הבולטים הם היכולת להשאיר את החפצים בצורה מרוכזת במקום אחד, והעובדה כי הם מאובטחים. חברות המספקות מחסנים להשכרה, לרוב ידאגו לאבטחת מתחם המחסנים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. שירותי האבטחה הללו, יוכלו להבטיח כי תהיו בראש שקט בכל הנוגע לבטיחות החפצים אותם בחרתם לאחסן.
     
  • כיצד נקבע מחיר השכרת מחסן? מחיר השכרת מחסן ייקבע בעיקרו על פי שני פרמטרים עיקריים: שטח ונפח, ותקופת זמן. השטח והנפח הנדרשים לאחסון, יהיו לרוב ברורים עבור הלקוח עוד מראש והוא יוכל להעביר את הפרטים הללו בצורה מוקדמת על מנת לקבל הצעת מחיר. תקופת האחסנה עשויה להיות פרט מעט יותר מעורפל. במידה ואתם יודעים בדיוק מה תקופת האחסנה המתוכננת, תוכלו להעביר גם את הפרט הזה ולקבל הצעת מחיר מדוייקת. ניתן גם להעביר צפי לתקופת האחסנה, כגון – ימים ספורים, חודשים או שנים. במקרה הזה תוכלו לקבל הערכה או מחיר פר יחידת זמן. מחירי ההשכרה נעים בין מאות שקלים לאלפים בכל חודש.
     
  • ביטוח החפצים – גם כאן, מדובר בנושא המשתנה בין החברות השונות. לרוב תוכלו לרכוש פוליסה דרך חברת ההכנסה ולבטח כך את חפציכם. ניתן לבטח את החפצים בצורה עצמאית כמובן, אך מומלץ להשתמש בחברה המבטחת את המחסנים עצמם.

שירותי אחסנה מספיק מחסנים להשכרה בגדלים שונים ומסוגים מגוונים בהם תוכלו לאחסן את שלל הציוד, הריהוט והמסמכים. בנוסף, תוכלו לקבל מהחברה שלל שירותים מקיפים כגון – שירותי הובלות של הציוד, ביטוח הציוד וכו'. בנוסף, כל חברת אחסנה המכבדת את עצמה תאבטח את מתחמי המחסנים 24 שעות ביממה לשמירה מקסימלית על הציוד. חבל לטבוע בציוד או ריהוט מיותר. לכולנו יש חפצים הקרובים לליבנו שאיננו מעוניינים לזרוק, אך אין עבורם מספיק מקום. מחסנים להשכרה הם פתרון מומלץ עבור המצבים הללו.

MilanaD • אפריל 5, 2016


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *