עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מדפים מודולריים למחסן

שטחי אחסון יהפכו בבוא היום לצרה האמיתית שלכם כאשר הציוד שתתחילו לצבור במהלך חייכם יהיה רב במיוחד. זה הזמן להבין מה באמת אפשר לעשות כדי ליצור אחסון יעיל וחסכוני יותר, אלו אפשרויות עומדות בפניכם ומה זה דורש מכם.

המדפים המודולריים שכבשו את העולם

יש שני סוגי אנשים, אלו שכשאומרים להם מדף הם ישר חושבים על מדף בסלון או בחדר, זה שמונחים עליו ספרים או פריטי נוי בדרך כלל, ואלו שחושבים על מדפים מודולריים, אלו שבאמת משנים לחלוטין את יכולות  האחסון שלנו באותו שטח והפכו את העולם להרבה יותר יעיל בכל פרמטר בעניין זה. אחסון לגובה הוא שם המשחק, ואם תיישמו את זה במחסן שלכם עם מדפי מודולריים תרוויחו לא מעט יתרונות. המדפים המודולריים מגיעים כיחידות מדפים מובנות שאת המדפים ניתן להרכיב על מסילות, הם יציבים מאוד וכיום מגיעים גם בגרסאות מגניבות כמו מדפי קומפקטוס.

מדפים מודולריים למחסן: איך מתאימים נכון?

  • אם אתם בוחרים מדפים למחסן אתם צריכים לדעת כיצד להתאים אותם נכון ואחד הפרמטרים החשובים שאתם צריכים להבין הוא שהעיצוב פחות משנה. נכון שיש מדפים יותר יפים ובפחות יפים אך מדפים כאלו תוכלו לבחור למטבח או למשרד. כשמדובר על מחסן, יש פרמטרים אחרים שצריכים לעניין אתכם כמו עמידות, יעילות ויכולת העמסה.
  • אם אתם צריכים לבחור מדפים מודולריים אתם כר בדרך הנכונה אך תמיד מומלץ לבחור מדפים שיחסכו במקום, גם אם זה אומר שתצטרכו לרכוש סולם קטן כדי להגיע למדפים הגבוהים. אחסון לגובה הוא הדבר שהמחסן שלכם צריך וגם במחסנים בגובה חדר ממוצע תוכלו לאחסן לא מעט מוצרים שאתם בוודאי משתמשים בהם פעם או פעמיים בשנה, או שהם בכלל מאוחסנים לטווח הארוך.

מדפי קומפקטוס למחסן

מדפי קומפקטוס למחסן יכולים להיות בחירה מעולה והם השקעה טובה לטווח הארוך. מדפים אלו מגיעים כיחידות מדפים צמודות זו לזו כאשר כל יחידה יכולה להישלף ממקומה לפי מה שאתם צריכים. אם אתם צריכים למשוך יחידה של סוג מוצרים או ציוד מסוים, תוכלו לסמן אותה ופשוט למשוך אותה כשתצטרכו משהו, וכך המרווח שהמעברים בין היחידות צריכים לא יהיה רלוונטי.

המאמר באדיבות קומפקטוס מדפים מודולריים

MilanaD • דצמבר 28, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *