עוברים דירה

נעבור את זה יחד

איך ואיפה נאחסן דברים יקרי ערך לקראת מעבר דירה

הבעיות שצצות בעת מעבר דירה
מעבר דירה הוא מעבר מסובך מאוד שיכול לגרום לנו כאבי ראש רבים. אמנם מעבר דירה היא התחלה חדשה אך כל האריזות ופירוק הרהיטים יכול להיות ארוך מאוד ולגרום לנו לאינספור התעסקויות עם שלל בעלי מקצוע שמצד אחד צריכים להכין את הדירה החדשה, לדאוג להובלה אליה ולניקיון שלה ומצד שני צריכים להכין את הדירה הישנה שאנחנו עוזבים לטובת הדייר הבא שנכנס. מצב מסובך הרבה יותר הוא כשאנחנו צריכים לפנות את הדירה במועד מוקדם יותר מאשר הכניסה לדירה החדשה מה שיכול ליצור תסבוכת רצינית בלוח הזמנים ויש צורך באחסנה של התכולה.

מתי קורה מצב בו יש צורך באחסנה של תכולת הדירה?

• ישנם מצבים בהם מבטיחים לנו תאריך מסוים בו נוכל להיכנס לדירה החדשה אך התאריך הזה נדחה. לפעמים הדירה יכולה להיות דירה חדשה לחלוטין ואז יכול להיות שהקבלן דוחה את המועד אפילו בכמה חודשים. אמנם מצב כזה מספק לנו תשלום של שכר דירה כנהוג בדרך כלל לפי חוזה אך עדיין אנחנו צריכים לפנות את הדירה במועד שציינו בפני הדייר שנכנס אליה, כיוון שגם אנחנו מחויבים לתאריך לפי חוזה.

• עוד מצב בו הכניסה לדירה מצריכה אחסנה מוקדמת של התכולה תחילה, הוא מצב בו אנחנו רוצים לסדר, לשפץ או לנקות את הדירה אליה אנחנו נכנסים. רצוי לנצל את הדירה הריקה לחלוטין כדי לבצע בכל מה שצריך, החל משיפוצי לריצוף ולקירות, שיפוץ למטבח, הדברת מזיקים או ניקיון שהרבה יותר קל לבצע כאשר אין אף רהיט. במצב כזה אנחנו נצטרך להתעכב בכניסה לדירה בכמה ימים ושירותי אחסנה יפתרו את הבעיות.

שירותי אחסנה מטעם חברת ההובלות

שירותי אחסנה ניתנים בדרך כלל על ידי חברת ההובלות. את ההובלה של התכולה שלכם אל שטח האחסון תבצע החברה ומשם היא תוביל אותו אל הדירה החדשה שלכם. חשוב לבדוק את שירותי האחסנה עם חברת ההובלות מראש וגם אם לא נראה לכם שיקרה מצב כזה שיצריך מכם שירותי אחסנה, זה יכול להיות יתרון משמעותי ברגע שתזדקקו לה באופן מפתיע. חשוב לוודא את העלות של שירותי אחסנה, לראות שהם הוגנים ונמצאים בטווח המחירים המומלץ לפי מה שמקובל וכמובן שהאזור איכותי ונשמר היטב.

איפה נאחסן דברים יקרי ערך לקראת מעבר דירה?

דברים יקרי ערך הם הדברים החשובים ביותר שאנחנו שומרים עליהם מכל משמר ברגע שאנחנו עוברים דירה. במעבר דירה יש בלגן גדול עם כל הדברים ואנחנו יכולים למצוא את פריט אומנות האהוב שלנו, מכשיר חשמלי יקר מאוד וכל דבר בעל ערך, הרוס או שבור. כדי למנוע מצבים כאלו מומלץ לכם לאחסן אותם היטב בקרטון מרופד היטב ואם אפשר מומלץ גם לשמור אותו אצל חבר טוב או בן משפחה כדי שלא יינזק. ניתן גם להוביל אות וברכב הפרטי שלכם כדי לדעת בדיוק איפה הוא נמצא כל הזמן.

אחסנהשירותי אחסנה

morn • אוגוסט 9, 2017


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *