עוברים דירה

נעבור את זה יחד

שרותי נוטריון במעבר דירה

שרותי נוטריון במעבר דירה

כאשר אתם מבקשים לרכוש או למכור דירה חדשה אין עוררין על כך כי מטבע הדברים הדבר כרוך בהרבה מאד פרוצדורות כאלה ואחרות אשר מחייבות קבלת עזרה מאנשי מקצוע שונים לאורך הדרך. אדם אשר מבקש לרכוש או למכור דירה חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין אשר מכיר את תחום הנדל"ן, על מנת שיוכל לסייע בכל הצדדים המשפטיים הקשורים בפעולה שכזו. בנוסף לשירותיו של עורך דין מקרקעין אשר ילווה את התהליך כולו נוטוריוןמתחילתו ועד סיומו תהיו זקוקים גם לשירותי נוטריון. יש מקרים אשר בהם עורך הדין הוא גם נוטריון בתל אביב למשל, והוא זה שיוכל לתת לכם שירותים אלה, ובמקרים שעורך הדין שלכם אינו בעל רישיון של נוטריון תצטרכו להיעזר באחד כזה מן הסתם.

מתי יש צורך בשירותי נוטריון במעבר דירה?

נוטריון הוא אדם מקצועי אשר מוסמך לאמת מסמכים ואת תוקפם או את האדם החתום עליהם. אישור נוטריוני נעשה על ידי חותמת נוטריונית מיוחדת אשר מאמתת את תקפות המסמך ואת זהות החותם עליה. במהלך רכישת או מכירת דירה תתבקשו להציג מסמכים שונים שמחייבים אישור נוטריוני וגם במקרים הבאים:

·         כאשר אתם רוכשים או קונים נכס בשם אדם אחר

·         כאשר קיבלתם בירושה נכס מאדם שנפטר ואתם מעוניינים למכור אותו

·         כאשר אתם מבקשים למכור נכס של בן משפחה חולה שאינו כשיר לעשות זאת

אישור נוטריוני נדרש בכל אחד מן המקרים הללו, וכמו כן לצורך של אימות מסמכים שונים אשר קשורים במכירת הנכס. חשוב לזכור כי נוטריון הוא עורך דין אשר יש ברשותו רישיון מיוחד המאפשר לו לחתום על מסמכים אלה עם חותמת מתכת מיוחדת אשר מעידה על רישיונו. עורך דין אשר מבקש להיות נוטריון חייב להיות בעל וותק של לפחות 10 שנים במקצוע, ועליו לעבור השתלמות מיוחדת טרם קבלת הרישיון. דבר זה נועד להבטיח את השימוש החוקי בחותמת הנוטריון ולמנוע זיופים כלשהם. כאשר אתם מבקשים לעבוד עם נוטריון לצרכים אלה, יש לוודא כי בסופו של דבר אכן מדובר באדם בעל רישיון נוטריוני על פי חוק.

 

 

מנהל אתר • May 13, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content