עוברים דירה

נעבור את זה יחד

ניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון לפני מעבר דירה בחורף

חברת ניקיון לבית יכולה לסייע לפני מעבר בתקופת החורף. יחד עם זאת, אפשר להתחיל את המאמץ באופן עצמאי וחשוב גם לדעת כיצד בוחרים חברה מקצועית. הנה כל התשובות.

מעבר דירה בחורף הוא חלק מתהליך מאתגר המחייב היערכות מוקדמת. ראשית, לא תמיד קל להתמודד עם תנאי מזג האוויר. החורף בישראל אמנם לא נחשב קיצוני, אך גם בו יש ימים ארוכים של גשם, רוחות וסערות. שנית, לא כל החברות המציעות שירותי הובלות אכן זמינות בחודשי החורף. הלקוח נדרש לתאם מראש את התאריך ולוודא מספר פעמים שההובלה מתבצעת בזמן.

מלבד האמור לעיל, כדאי להתייחס לנושא של ניקיון דירה לפני מעבר בחורף. הדרך הקלה ביותר לעשות את זה היא לבחור חברת ניקיון לבית, אך ניתן גם להתחיל את המאמץ באופן עצמאי. הנה כמה טיפים שיכולים לסייע:

א. בקשו עזרה – לא בושה לבקש עזרה לפני מעבר בחורף. חברים, בני משפחה, שכנים ואפילו קולגות יכולים לסייע. חברים ובני משפחה יעזרו לכם לאסוף ארגזים וקרטונים, לסדר את הבית ולפרוק את הציוד בדירה החדשה. זו עזרה ששווה הרבה כסף ומונעת עוגמת נפש.

ב. היפטרו מציוד מיותר – הסוד של דירה נקייה הוא סדר וארגון. כדי להשיג את המטרה הזו תצטרכו להיפטר מהציוד המיותר. נצלו את מעבר הדירה על מנת להעביר חלק מהבגדים לתרומה, להשליך לפח חפצים ישנים וכמובן להחליף מכשירי חשמל תקולים. ככל שתיפטרו מיותר ציוד מיותר, כך תוכלו לנקות את הדירה החדשה בקלות וביעילות.

ג. הקדישו זמן רק לניקיון – הטעות הנפוצה היא להקדיש את ימי המעבר להובלה בלבד. למרות שצריכים לשמור לפחות חלק מהזמן לפריקת הארגזים, כדאי גם לחשוב על הניקיון בדירה החדשה. יש להגיע לדירה החדשה עם ציוד ניקיון מתאים ולבלות לפחות כמה שעות בצחצוח הרצפה, חדרי האמבטיה, המטבח והשירותים.

ניקיון לפני מעבר דירה

איך בוחרים חברת ניקיון לבית?

בסופו של דבר, רוב האנשים שמתכננים מעבר דירה בחורף ישלבו בין שירותי חברת ניקיון לבין מאמץ עצמאי. השאלה החשובה בהקשר הזה היא כיצד בוחרים חברת ניקיון לבית ברמה גבוהה. אפשר לאסוף המלצות על חברות ניקיון, לקרוא חוות דעת באתרי אינטרנט וגם לתאם פגישת היכרות לא מחייבת עם נציגי החברות בעצמם. אפשרות אחרת היא להשוות בין חברות ניקיון על פי טווח מחירים וסל שירותים.

חברת ניקיון מקצועית ואמינה תלווה את בעלי הבית משלב המעבר ועד ההתאקלמות. החברה יכולה לבצע ניקיון יסודי בתוך הדירה והבית, לנקות גם את חדרי המדרגות בבנייני מגורים משותפים ולהציע שירות ניקיון ייעודי לחצר, לגינה או למרפסת. העלות על שירותי ניקיון חוסכת הרבה מאמץ והיא בהחלט שווה את ההשקעה. השירות מבטיח דירה נקייה גם בעיצומו של החורף והוא משפר את איכות החיים. 

חברת ניקיוןמעבר דירה

• December 27, 2015


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content