עוברים דירה

נעבור את זה יחד

מעבר דירה הוט

מעבר דירה הוט

אלו מכם אשר עוברים דירה בתקופה זו, ודאי יודעים כי מעבר לדירה חדשה כרוך באינסוף סידורים ובירוקרטיה. צריך למיין ולסדר את כל החפצים והמסמכים בבית, לארוז את כל החפצים של בני הבית, ולהחליט מה עובר לבית החדש ומה נתרם או נמכר. צריך לתאם עם חברת ההובלה ליום המעבר, ולאסוף מוצרי אריזה שונים, חשוב לבצע את כל התיקונים הנדרשים בדירה החדשה ולנקות אותה, וחשוב למצוא גנים ובתי ספר חדשים לילדים בקרבת הבית החדש.

מעבר דירה הוט, כמה זה מסובך?

מעבר דירה הוטרבים אשר עוברים דירה מעידים, כי בין כל הסידורים השונים, הארגונים הכי מציקים הם דווקא הדברים הקטנים. בין ארגוני הניירת הקטנים נכללים: שינוי הכתובת במשרד הפנים, העברת חשבון החשמל בדירה על שמכם, ושינוי החשבון בדירה ישנה, תשלום של החשבונות בדירה הישנה, וכמובן אין לא סידור טלוויזיה ואמצעי תקשורת בדירה החדשה, וניתוקם מן הדירה הישנה.

ישנה חברת תקשורת אחת אשר דואגת לכם למעבר דירה חלק ונעים. בעת מעבר דירה הוט דואגת להקל עליכם את החיים, ומאפשרת לכם להעביר את כל אמצעי התקשורת לדירה החדשה בלחיצת כפתור. בערך כשבוע עד שבועיים לפני המעבר אתם צריכים ליצור קשר עם חברות התקשורת דרכן אתם מקבלים את שירותי הטלוויזיה, האינטרנט והטלפון, ולהתנתק מן השירות. אם אתם מעוניינים להמשיך אם אותה החברה, אתם צריכים לבקש העברה של החשבון לכתובת חדשה, ולתאם טכנאי עם החברה שיבוא להתקין את השירות מחדש. אמנם יש בידכם את האופציה להרים את הטלפון ולהמתין עשר, חמש עשרה ואף עשרים דקות עד שיענה לכם הנציג שיבצע בעבורכם את פעולת העברת הכתובת, אך בעת מעבר דירה הוט מאפשרת לכם להימנע מזמני המתנה ארוכים, ולבצע את כל הפעולות הללו דרך אתר האינטרנט של החברה. הוט מאפשרת לכם להיכנס לחשבון My HOT, ולבצע שם את פעולת הניתוק מהכתובת הישנה, ולתאם טכנאי לכתובת החדשה. את הפעולות הללו תוכלו לבצע בכתובת הבאה :

http://www.hot.net.il/heb/customerservice/info/movingguide/

הטבות במעבר דירה

לא רק שבעת מעבר דירה הוט דואגת לקצר לכם את התהליך, היא גם מעניקה הטבות לעוברים דירה. בין אם אתם לקוחות חדשים של החברה, ובין אם אתם לקוחות ותיקים אשר עוברים דירה, תוכלו ליהנות מן ההטבות הבאות:

  • הטריפל של הוט אשר מכיל שירותי טלפון, אינטרנט וטלוויזיה בכבלים במחיר מוזל ומיוחד.
  • לרגל המעבר מעניקה לכם החברה גם סרט מתנה ב- HOT VOD Movies.
  • לבסוף, מעניקה החברה גם מגוון הטבות נוספות כמו: הנחות על הצגות, התקנת מתקן מים מינראליים של נביעות, מבצעים על מכונת אספרסו, הנחות להזמנת חופשות עם ארקיע ועוד.

את ההטבות השונות תוכלו למצוא בקישור הבא:

 

www.hot.net.il/heb/customerservice/info/movingguide/hatavotmaavar/

מעבר דירה בקלות

חברת התקשורת הוט דואגת שתעברו דירה בנוחות ובקלות, בלי המתנה לנציג שירות, בלי לחכות בתורים ארוכים, ובלי לבזבז זמן מיותר, את הכל ניתן לעשות בלחיצת כפתור אחת דרך אתר החברה באינטרנט במהירות ובקלות.

הוט

מנהל אתר • January 23, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content