עוברים דירה

נעבור את זה יחד

העתקת עצים

מה לעשות כשרוצים לקחת את העץ בגינה לבית החדש?

הגינה שלנו היא מרחב מושקע וחשוב בחיים שלנו, והדבר נכון גם בתהליך של מעבר

גינת הבית שלנו היא חלק משמעותי ביותר מחיי היום יום שלנו בבית. אנחנו משקיעים בגינה שלנו לא מעט, בין אם בצומח שבה ובין אם בריהוט הגן ובכל מה שנוגע לעיצוב הגינה, משום שאנחנו רוצים להבטיח את איכות החיים שלנו בה לאורך זמן. אחת ההשקעות המשמעותיות ביותר בהקשר זה היא עצים שאנו נוטעים בגינה שלנו – השקעה לטווח ארוך ביותר שמניבה לנו אסתטיקה או פירות של ממש לאורך שנים רבות. ומה עושים כאשר אנחנו עוברים כתובת ורוצים לקחת את העץ שבו השקענו שנים רבות גם לגינת הבית החדש שלנו? ובכן, התשובה לכך היא בשירות שנקרא העתקת עצים.

מה עלינו לעשות כאשר אנחנו רוצים לקחת את העץ בגינה שלנו לגינת הבית החדש שלנו?

  • כיצד מעתיקים עץ? העתקת עצים היא משימה מקצועית שעבורה צריכים שירות שמתמחה בתחום. עם זאת, ניתן להסביר כי משימה זו מתבצעת דרך חפירה יסודית מסביב לעץ להקלה על הוצאתו, קיצוץ וגידור של השורשים על מנת להוציא אותו ולאפשר נטיעה מחדש, עטיפה יסודית של השורשים לשימוש מחודש, שליפת העץ בצורה בטיחותית ומקצועית, והעמסתו על המשאית. לאחר מכן, נוטעים אותו בגינה החדשה עם השורשים שנשמרו והדגשים המקצועיים לביצוע זהיר ונכון של משימה זו.
  • מתי זה רלוונטי? העתקת עצים היא שירות רלוונטי, כפי שהסברנו, כאפשר אנחנו רוצים לקחת עץ מהגינה הישנה שלנו לגינת הבית החדש. עם זאת, מדובר בשירות שגם יכול להיות רלוונטי עבורנו כאשר אנחנו רוצים לנטוע עץ חדש בגינה שלנו, שיישא פירות תוך זמן קצר.העתקת עצים

כשאנחנו רוצים להעתיק את העץ למיקום חדש, יש לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר שניתן

כפי שבוודאי הצלחתם להבין, העתקת עצים היא לא עניין של מה בכך. נדרש שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום הגינון והצמחייה, עם התמחות מיוחדת בכל מה שנוגע להעתקה ונטיעה מחדש של עצים, על מנת לבצע את המשימה הזאת בצורה המקצועית ביותר והבטיחותית ביותר, עבור איכות החיים שלנו בגינה החדשה לאורך זמן.

העתקת עצים

• June 27, 2016


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content